Onu da bırakmış bu kızın amacı ne?

Şimdi Soruya Dikkat!!

Gençler geçen yıl olanları olduğu gibi aktarıyorum yorumlarınızı bekliyorum.. Her zamn ki gibi ilişkimiz başlamadı benm yerime o bana resmen teklif etti neyse bnde hoşlanıyordm kabul ettk cıkmaya başladık ama bana bi şart koştu bunu ben hazır olana kadar kimseye söyleme diye bnde tamm dedm 3 gün sonra bana mesaj attı arkadasların bana resmen yenge diyor diye ne var bunda ddedm o da hani kimseye söylemicektn dedi bnde söylemedm dedm (gerçekten de söylemedm) zaten hep beraber olduğumuzdan milletn anlamaması elde değil sonra bana dedi denize söylemişsn filan yok bn öyle bir şey demedm diye çıkıştm bu da orda sana güvenmiyorum dedi bnde yalvar yakar ikna ettm 2. şansın iyi değerlendir dedi tabi bnde yapmadığım halde gittm denizle konuştm oğlum şöyle şöyle diye o da ssöyledm ama sakasınaydı filan dedi ertesi gün kız yine bana trip atmaya başladı 2. sansını kaybettin diye bnde üstelemedim o gün ayrıldık 1 yıl sonra duydum ki denizle cıkıyormuşlar neyse onu da bırakmış bu kızın amacı ne?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakmada amacının ne oldugunu falan bılemıcem ama bosver o kızı bence onun gozu basından berı dısardymıs bence.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hem o sana teklif ediyor; hem de şans mı veriyor? sende yalvar yakar barıştırıyorsun? 3 günde? pehhh

0|1
    0|0
    • 3 günde değil 1 günümü almadı

• Cani sikilmis !

0|2
    0|0
  • Psikolojik sorunları var,uzak dur bence

0|0
    0|0
  • yaş 16 dan kucuk kızın sanırım :D

0|1
    0|0