Kızlar yolda yanınıza çok yakışıklı bir erkek gelse ve sizden hoşlandım size bir kahve ısmarlayabilir miyim dese?

kızlar yolda yanınıza çok yakışıklı bir erkek gelse ve sizden hoşlandım size bir kahve ısmarlayabilirmiyim dese tepkiniz ne olur?esmer sevenler için burak özçivite benzer bir olarak düşünün sarışın sevenler içn brad pitt buğday sevenler için ian somerholdera benzeyen biri.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• "çok teşekkür ediyorum ama mümkün değil " derim ...

0|0
    0|0
  • "Nazik teklifiniz için teşekkür ederim ama kabul edemeyeceğim." ya da kısaca "Hayır."

0|0
    0|0
  • Gitmem

0|0
    0|0
  • İçek .

0|1
    0|0
  • ian bile kurtarmaz yahu..sapık derim.sokaktan kız çeviren adam bana özel olamaz.bu cesareti varsa kimbilir kaç kere yaptı ve yapıyor bunu der güler geçerim.

0|0
    0|0
  • yakışıklı veya çirkin farketmez birinin ilgisini dikkatini çekmek bir kızın hoşuna gider ama ne kadar hoşuma giderse gitsin teşekkür edip teklifi geri çevirirdim

0|0
    0|0
  • tersler giderim

0|0
    0|0
  • ne kadar yakışıklı olursa olsun git falan derim

0|0
    0|0
  • Murat boz, cansel elçin gelse uça uça giderim..

0|0
    0|0
    • ablacım brad pitt,ian somerholder diyorum sen murat boz cansel elçin diyosun zevksizmisin nesin.neyse erkekler hakkında fazla yorum yapmıyayım.

• yabancılar ile ilgilenmiyorum

• Tirsarim noluyor lan derim. Bu devirde gidilmez oyle kahve icmeye falan fldskjffdsl

0|0
    0|0
  • git be derim ama içimden kahrolurum gitmee içelimm tabikidee ölürüm ben senin tatlılığına canım benimmmm derim

0|0
    0|0
  • ne kadar yakışıklı da olsa gitmem yani.nazikçe teşekkür eder ve teklifini redderim :)

0|0
    0|0
  • ne münasebet :D gitmem tabi ki de.

0|0
    0|0
    • yalana bak oturduğun yerden salyaların aktı :D

• benim için tip 2. planda ve kelimelerine dikkat edersen sevinirim

Erkekler Ne Diyor 6

• Bizi ne unutuyon birader ya niye yabancı aktrisler bize kahve teklifi etmiyor.

0|0
    0|0
    • bize etseler biz uçarak gideriz yani cevabı zaten biliyorum :D

• kızlar neden hayır diyorsunzu neden bir şans vermiyorsunuz biz erkelere hem bir çaydan kahveden ne olur baktınız olmuyor kalkıpgidersiniz ne işiniz varsa onu yapmaya

0|0
    0|0
  • Gel ben sana ısmarlayayım derim delikanlılık öldü mü lan

0|0
    0|0
  • şahsen bana güzel bi kız kahve içelim dese de get kızım derdim :P :)

0|0
    0|0
  • bazıları balıklama atlar bazılarıda cantayı kafaya geçirir kızların işine hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • uff sanane be salak diyenler olacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...