Hangi ünlü daha itici?

Ekranda görünce kafayı yediğiniz sesini duyunca karnınıza yumruk yemiş gibi hissettiğiniz ünlü hangisi? Benim ki hülya avşar onea (böyle sanırım) bank reklamında görünce televizyona kafa atıyorum kadın sırf "iticilikten" para kazanıyor

0|0
24|20

En İyi Erkek Görüşü

• hülya avşar

bugün ne giysemdeki totoş gibi konuşan arkadaş hakanmı neydi

aynı proğramdaki yabancı manken daha türkçeyi bilmiyo allahın salağı

yarışma proğramlarında kendini bi halt sanan şişko bi karı daha vardı juri

hande yenerede uyuz oluyom kendini bi halt sanıyo düğün şarkıcıları bin kat daha iyi ondan

2|1
    0|0
    • +5 Ben yazacakrlarımı sen dile getirmişsin ilave olarak bülent ersoy,vj bülent diye bir totoş var ne zaman görsem kanal değiştirirdim daha çok var ama şimdilik bunlar :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Her iki cins için yazıyorum; Bülent Ersoy

2|1
    0|0
  • Hangi birini saysam ki? Sevimli gelen yok. Serdar Ortaç'ı görsem bir köşede boğarım mesela.

0|0
    0|0
  • İsmail Türüt malesef adamdaki çıkan terden Ankara'nın su sıkıntısı biter.

0|0
    0|0
  • ünlü olarak demet akalın ismini duyuncada görücede kusasım geliyo baska bi rahatsızlığımda kanal olarak flash tv kumandayla gezinirken kazayla denk gelirsem bi süre donuyorum kitlenıyorum yalçın çakırı falan görürsem zaten direk iptalim bal reklamları falan direk intihara eğilimlerimde oluyo

0|0
    0|0
  • mehmet ali erbil ölsün gebersin

küfrederim bol bol da silecekler

... boşluklar dolsun

0|0
    0|0
  • HADİSE ve DEMET AKALIN...

1|0
    0|0
  • aynn hülta avşar mal mal gülümsüyo yavşak yavşak konuşuo sinir oluom hülya avşara odeabank renklamında

0|0
    0|0
  • esra eroldan harbiden nefret ediyorum tam bi çirkef ve ayda 250 milyar kazandını bilmek can sıkıcı bi durum

0|0
    0|0
  • ibrahim tatlıse kadar itici olamaz,

1|0
    0|0
  • acunun şöyle bilmiş hallerine ayar oluyom kılçık herif bide hülya avşar tabi.bu kadına bide dünyanın en zeki insanı muamelesi yapıyolar ya çıldır ya..karı daha 2 kelimeyi biraraya getiremiyo.

0|0
    0|0
  • Seda Sayan

0|1
    0|0
  • ajdar varya realde denk gelse elime gecenle dalcam.adama

0|0
    0|0
    • ben gördüm onu otobüste tam bir halk adamı o kadar şana şöhrete rağmen otobüse biniyor kozyatağında oturuyor iyi bir çocuk olursan belki bir gün sende görebilirsin..

• para verirsem bni oraya gotururmusun ?

• gülben ergen -.-

0|0
    0|0
  • Hülya Avşar'dan nefret ediyorum bi arada seviyorum ama kusmam geliyor artık

0|0
    0|0
  • ajdar ve diğer andik gundik kendini şarkıcı zanneden tipler

0|0
    0|0
  • baha da nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • demet akalın

0|0
    0|0
  • ajdar

arto

fatih ürek

kıyafet programında bir tane kıl kuyruk var uyuz oluyorum.

0|0
    0|0
  • bülent ersoy

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Demet Akalın

1|0
    0|0
  • Demet Akalin, kendisini bi magaza da gormuş biri olarak, bukadar iticilik bir insana fazla diyebiliyorum. Konusmalariyla, hareketleriyle komple falso bir kadin di..

0|0
    0|0
  • Rihanna. Şarkıları güzel fakat Thug Life'ı savunduğunu söylüyor. 2Pac hayatta olsaydı eminim öldürürdü o kadını. Thug Life orasını burasını açarak şarkı yapmak değildir. Hakkıyla para kazanmaktır. Ha şu da bir gerçek kadın başarılı. Ama biraz özentilik ve kendini kabul ettirme endişesi var. East-west bilenler bilir.Lil Wayne, Drake gibi isimlerle ft. attıktan sonra Thug Life dövmesi yaptırması biraz gösteriş.

0|0
    0|0
  • hadise yeterince itici.erol köseyi sevmezdm sırf bu kadına söylediği laflardan adamı bi sevmeye basladım

0|0
    0|0
  • ben yalan dünyadaki orçunu ve pis yedilideki orçunu çok itici buluyorum ve taklitlerini yapan arkadaşlarımda çok itici geliyor

0|0
    0|0
  • İzzet Yıldızhan

Müge Anlı

0|0
    0|0
  • esra erol :S

0|0
    0|0
  • Bergüzar korel nefret ediyorum özellikle o binbir gecede oynarken halit ergencle karısını boşatıp kendisi evlendikten sonra tahammül edemiyorum izlemeye

0|0
    0|0
  • seda sayan !

1|0
    0|0
  • esra ceyhan ikbal gürpınar

0|0
    0|0
  • Arda Turan o reklamda çıkıyor ya sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • hadise,merve sevi,ayşe özyılmazer,saba tümer,songül karlı,nihat doğan,bülent arınç.

1|0
    0|0
  • bir kaç kişi hariç hepsi itici.

0|0
    0|0
  • hadise, saba tümer, hülya avşar, merve sevi,en çokta bugün ne giysem yarışmasındaki çağla şikel ve hakana,birde alişan.balık hafızam tavan yaptı şuan en çokta bihter ve fatmagül rolunü oynayan kıza gıcık oluyorum.

0|0
    0|0
  • hepsi itici.

0|0
    0|0
  • doğuş,ismail yk,demet akalın ...

0|0
    0|0
  • Serdar ortaç

0|0
    0|0
  • esra ceyhanı boğasım geliyoo sinir kadın ya

0|0
    0|0
  • bir iki hariç hepsi itici ve ötesi

0|0
    0|0
  • bir ara lerzan mutlu diye bir kadın vardı. görünce cinlerim evereste tırmanırdı.

0|0
    0|0
  • İnan umrumda degiller.

0|0
    0|0
  • Yildiz Tilbe

0|0
    0|0
  • - Demet Akalin

- Hadise

- Hülya Avsar

- Alisan

- Alp Kirsan

- Pascal Nouma

- Selma Ergec

- Nur Fettahoglu

- Bülent Ersoy

- Mustafa Sarigül

- Mustafa Topaloglu

- cicisler denilen mahluklar

- Dogus

- Aydin

- Seda Sayan

- Mustafa Sandal

...

daha cok var da hepsi aklima gelmiyor...gerisini arkadaslar tamamlasinlar :)

0|0
    1|0
  • bülent ersoy -demet akalın-hande yener-yıldz tilbe-serdar ortaş-MÜGE ANLI-fatih ürek-aydın...

0|0
    0|0
Yükleniyor...