Bu olacak iş mi sizce?

Ben yaz boyunca bu avanak Galatasaray yönetiminin transferlerini bekledim. Biliyorsunuz transfer sezonu bitti ilk ara dönemi. Galatasaray son dakikalarda ;'' Kevin Grosskreutz'' ve'' Denayer'' i aldı. Evet iyi oyuncular kabul ediyorum. Ancak, benim ve biz cimbomluların sadece taraftarlar olarak değil medya olarakta bekletiler yüksekti. Ucuz ve bonsevisi düşük iş başardılar bunuda kabul ediyorum. Ancak, olacak şey değil şampiyonlar ligine gidiyoruz meloyu satıyorsun hadi melo gitti o zaman onun yerine transfer yap. kanat transferi yap bu yönetim beni çıldırtacak.

Siz ne düşünüyorsunuz? Artık eskisi gibi bu salakları takipte etmiyorum eski fanatikliğimde gitti bu yönetim yüzünden.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dursun Özbek GALATASARAYI çökertmek için getirilmiş bir isim bence. Biz çilek istiyoruz Ünay Aysal geri gelse keşke

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

• Hala biraz zaman verilmesi dusuncesindeyim belkide hersey cok farkli olacak belkide kendimi kandiriyorum bilmiyorum ama bu sekilde giderse taraftar devreye girer gerekirse stadda sirtini doner tezahurat yapar bunu bilmeyenler iyi gun taraftarligi der ama bu takim icin yapilmasi gerekendir bilmezler GS nin bukadar kupasinda taraftarinda cok buyuk payı vardir sende biraz zaman ver daha sonra tepkini Tabiki koyucaksin armanin gelecegi agirligi icin ama biraz zaman.

0|0
    0|0
    • ne zamanı dostum rezillik, 45 milyon kasasına para giriyor nereye gidiyor bu paralar hesap asl şimdi soracağız ki yeyip kaçmasınlar otel diyor bilmem ne diyor uyduruyor

• paşam tamam uefa kriterlerine uymak zorundayız ama boş adamları gönderip yapabilir sabri gibi kazmalara bu fiyatı vermez getirtirsin yıldız transfer. Sneijdere de ayıp oluyor yanındaki adamlar kalitesiz getirsin bir iibrahimoviç nasıl iştahla oynuyor

• Yonetimi bende desteklemiyorum GS taraftari bilincli elit taraftardir daha cok erken olasi art durumda bu taraftar bende dahil tepkisini arma icin en agir sekilde koyar 8. Oldugumuz sike surecini hatirla taraftar arkasini donuyordu kim icin arma icin sonrasinda ne oldu 4 senede 3 sampiyonluk geldi bu taraftar herseyin farkinda yeri gelir staddanda kovar baskani.

• kardeşim gs is mis basarmadi denayer de groskrousz mu ne ikiside takimlarinda istikrari olmayan tipler MElo konusjna gelince adami bonservisle satip adama. sozlesme fesih bedeli odediniz 3 mil € ya belese gitti 3 aydir oyalandiniz ve klubunuzun durumunu gormediniz o kadar borcta topcu alamaz di gs tek basariniz poldi o fa taraftarin etkisi rvp nin imza toreni basin toplantisini ac jzle terraneo ne dedi tum topcularin basin toplantisinda adamin arkasindan konustun alin size rvp burada bu parasal guc suanda gs de yok 2 3 senede zor olacak bunu bil

0|1
    0|0
    • Bak dostum bir şey bilmiyorsun hemde hiçbirşey.

Denaye ve Grosskreustz u biz beleşe aldık son dakikada ve çok yetenekli isimler hafife alma, Şuanda Galatasaray'ın kasasına 45 milyon giriyor. UEFA nın kriterleri var onu korumaya çalışıyorlar ancak 1 yıldız getirmeleri lazımdı. Taraftarı kandırdılar açıkçası azizde sizi kandırıyor farkında değilsiniz. Bak gör sene sonu pereirayı yollayacaksınız

• Bak aziz yıldırım sponsor konusunda büyük yatırım yaptı ama 14 senedir bu kafayla yine beceriksiz olur.

Fener şampiyonlar liginden elenince 10 milyona yakın para kasamıza girdi yaklaşık Melo Telles Yekta Sercan gibi gönderdiği isimlerle 23 milyon kar etti toplamda 33 milyon. Ayrıca yayın gelirleri var 5 milyon 38 milyon ayrıca şampiyonlar ligi maç mücadelesi ve kazandığı her maçtan sonra maç primleri var 42 43 milyona yakın kasaya para girecek. Bunun haricinde yaklaşık Galatasaray 15 milyonda 3 yıllığına toplam gelir elde edecek bununla beraber 57 58 milyon dolar.

Otel yapılacaktı şu an çalışmalar ne durumda onu bilmiyorum ama yaklaşık 5 sene içinde 100 milyon gelir elde edilecek

Dursunun son otel planlamasına güvenmiyorum ama yapılırsa uçurur.

Sana en üstte yazdıklarım GARANTİ 58 milyon dolar kasaya giriyor. bununla 2 yıldız getirirsin. ne diyorsun sen?

• Bu arada istersen 40 yaşında ol turlamışmışımda yok oraya gitmişmişim gitmişsinde ne olmuş bilgisizlikten öleceksin.

Yükleniyor...