Bir kızın daha önce öpüşüp öpüşmediğini nasıl anlarsınız?

Bi kızın daha önce öpüşüp öpüşmediğini nasıl anlarsınız?

Sorum erkeklere... Düzgün cevaplar lütfen

0|0
6|36

En İyi Erkek Görüşü

• bence sen şimdiki sevgiline öpüşüp öpüşmediğini sorduğunda yalan söyledin hiç öpüşmedim dedin. şimdi bu yalanını anlamış olmasından çekiniyorsun. bence dürüst olmalıydın doğruyu söylemeliydin ve öpüşme bir cinsel ilişkidir bir kere veya birçok kere bilemiyorum bu yanlışa düşmüşsün. bendeb tavsiye ne kadar sevsende evlenmeden öpüşme ve bunu sevdiğine söyle seni gerçekten seviyorsa seni daha da sever yok sevmiyorsa bu gün gibi ortaya çıkar ve seni öpüşmeye ikna etmeye çalışır.

0|0
    0|0
    • Hayır gerçekten öyle bişi yok, eğer böyle bi durum olsa mutlaka anlatırdım, ki sevgilimde yok zaten. Benimki sadece meraktı. Daha önce gerçekten öpüşmedim. Tabikide inanmaya bilirsin bana, ama ciddi düşünmediğim biriyle öpüşmek istemem doğrusu. Yorumun için teşekkürleer.

Erkekler Ne Diyor 35

• bu çok zor anlamak okadar kolay değil şimdi diyelimki kız çok seviyor ve ilk öpüşme anı kız çok istekli diye daha önce kesin öpüşmüş demek yanlış . O anın güzel olmasını istemiş olabilir . Ama kalkıpta kız fransız öpüşmeye kalkarsa tokatı yer :)) çünkü tecrübe hemen anlaşılır ..

0|0
    0|0
  • her halukarda öpüşmüş kabul ederim

0|1
    0|0
  • Opusurken eger acemi ise hic opusmedi ama acemi degidle opusmede iyi ise demek bu cok opusmus benden once diye anlariz.

0|0
    0|0
  • Profesyonel hareketleri yoksa anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • Yaklastıgın zaman ona dudaklar tir tir titrıyorsa ve optugun anda dudaklarını büküyorsa bu kız hıc opusmemış

0|0
    0|0
  • ilk öpücük her zamn heyecanlı ve unutulmaz olur yavaş ve yerinde olmayan dudak hareketleri görülür bir profesyonellik meselesi ..

0|0
    0|0
  • haha öpüşmeyen kız kaldımı ki ?

cevap veriyorum heyecandan iki dudak birleştimi kalbi yerinden çıkacak mış gibi olur

eskiden öyleydi tabi

0|0
    0|0
  • öpünce anlarım

0|0
    0|0
  • öpüsme seklinden isteklilignden cekinmemesinden

0|0
    0|0
  • İlk öpüşmede dişleri çarparsa acemidir. Dilini kullanmasına bağlı olarak değişebilir tecrübeli olup, olmadığı...

0|0
    0|0
  • ilk temasta rahat oldugunu hissederse anlar dilini kullanırsan ilk öpüşmede anlar o senı optugu anda boynuna sarılır daha ateşli öpüsürsen anlar

0|0
    0|0
  • dudaklarındaki dudak izini kriminale gönderirim arkadaşlar bakar bi zahmet :D şaka bi yana iyi öpüşüyorsa tecrübelidir bilmiyorsa zaten 1 yada 2 kere öpüşmüştür.Hiç öpüşmemişini görmedim bulursanız banada haber verin.

0|0
    0|0
  • filmlerde ki öpme şekillerini taklit etmeye çalışıyorsa öpüşmemiştir daha önce. :)

0|0
    0|0
  • tecrübeli olanlar belli oluyor tabi, acemiler genelde hareketsiz duruyor tecrübelilerinde dudaklarında çatlaklar yaralar görürsün. çok öpüşenlerde demek istedim çatlakları.

0|0
    0|0
  • dili kullanıyorsa öpüşmüştür.dudağıda ısırır bazıları

0|0
    0|0
  • Öpüşmesinden .

0|0
    0|0
  • yanlıs kategorı

0|0
    0|0
  • öperken eli ayağı titrer heyeccanlanır..

0|0
    0|0
  • Öpüşerek

Not:Ciddiyim

0|0
    0|0
  • öpüşürken dilini kullanıyosa tecrübelidir...dudağı ısıranlarada ayrıca hastayım

0|0
    0|0
  • öpüş şeklinden heyeanlanmasından

0|0
    0|0
  • anlamak zor olur bazıları belli eder ama...

0|0
    0|0
  • şahsen ben anlamam:) öper geçerim:)

0|0
    0|0
  • muameleden az çok anlaşılır

0|0
    0|0
  • Sence :D:D Nasıl anlayalım müneccim miyiz biz :D

0|0
    0|0
  • ben de tecrübesizim anlayamam

0|0
    0|0
  • Opusmesinden ben anlarim

0|0
    0|0
  • Öpüşmesinden anlaşılır.

0|0
    0|0
  • anlamam mumkn değil

0|0
    0|0
  • ayrıntılardan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 6

• Sorunu takibe aldım.

0|1
    0|0
  • Çok tecrubesızım lan =(

1|2
    0|0
  • Erkek değilim ama seninle öpüşmeden anlayamaz öpüşmeyi biliyosan önceden deneyimin olmuş demektr bilmiyosan sorun yok :)

0|1
    0|0
  • hakimse konuya anlarlar :D:D

0|1
    0|0
  • Soruyu bende takıpteyım =)

0|1
    0|0
  • bir adım geride ise ;)

0|1
    0|0
Yükleniyor...