Fitness'e gidiyorum arkadaşlar beslenme?

Arkadaşlar dün tekrar basladim Fitness'a daha önce 4 ay filan gittim çalışıyorum pastanemiz var beslenme konusunda yardimci olurmusunuz? Gun icinde sabah öğlen aksam neler yemeliyim? Is yerinde oldugum icin evdeki gibi seyler hazirlayamiyorum okuyup zaman ayırdığınız icin tesekkur ederim :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• sabah kahvaltıda yumurta şart dostum öglen ve aksam yemeklerinde 150 gram tavuk göğüsü işini görür karbonhidrat olarakta yulaf ezmesi ve bulgur yağlanmadan kilo aldırır güzeldir. Spordan sonra meyve yiyebilirsin kan şekerini dengeler.

0|2
    0|0
    • Hocam tavuk gogsunu hazirlayamiyoeum calisiyoeum aksam 6ya kadar sabah yumurta sarisi ayri migde bulandiriyor?

• dostum özelden sana beslenme programı atıcam şu an işim var öğlen gibi olur mu?

• Teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kardeşim sabahları 2 yumurta ve 2 3 kaşık lor karıstır ye ya da onun yerine yulaf ezmesi al bal fındık fıstık kuru üzümle karıştır ye öğlende makarna pilav ye bir tabak akşamda hafifi atıştırma yap antrenman öncesi makarnanı ye antrenman sonra 250 500 gram tavuk ye çok işe yarar ve 3 öğün yeme öğünlerini çoğalt sabah öğle akşam ye ama o aralarda 1 2 saat gecsin öyle meyve ya da sebze ye he bide akşam 8 gibi süt iç testesteron iyi salgılarsın bide akşam yemekten 1 2 saat sonra da meyve salatası ye ama 1er tane ye :) benim program böyle ve çok işe yarıyor dene istersen :)

0|1
    0|0
  • bro tavuk ye yumurtayı eksiltme protein besinli yiyeklere önem ver düzenli beslenmeye başladınmı düzeni asla bozma sebze meyve ve spordan sonra muz ye

0|1
    0|0
Yükleniyor...