Ağlamaktan helak oldum

aylar önce beni başkası için terkeden sevgilim 1 hafta önce özledim diye mesaj attı cevap vermedm veremezdim.çünkü hala aynı kişiyle birlikte.her gün ağlıyorum o başkalarıyla gününü gün ederken ben her gün ağlıyorum.herkes çöktün diyo.bittim artık aynı kişiyi 2 yıldır sevmekten.üstelik kimi sevdiğini de bilmiyorum.bi bana geri dönüyo bi eski sevgilisine.beni sevme ihtimali hiç yok mu arkadaşlar :( bana inat başkasıyla olabilir mi yoksa kesnlikle onu mu seviodur :( peki onu seviyosa bana niye özledim diye mesaj attı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bak canım kardeşim 2 yıl az bir zaman değil. eğer o namıdiğer sevdiğin çocuk 2 yıldır böyle ara ara sana mesaj atıyorsa emin ol yalnız kalma korkusu vardır. egosunu tatmin ediyordur yani bakın ben 2 kızlayım biri giderse biri gelir. yani seni veya diğer kızı 2 . planda tutuyor. böyle birinden hayır gelmez açık konuşayım ilerde o da hakettiği birini bulur yani onun gibi kız çoktur. o seni haketmiyor sen kafanı biraz kaldır ve dışarıya da bak. unutmaya çalış ve mesajlarına karşılık sakın verme umursama numaranı değiştir gerekirse çünkü o mesaj attıkça unutman zorlaşacaktır. o yüzden ya engelle ya numaranı değiştir. seni kullanmasına izin verme.. !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• bu tip erkeklere ping-pong topu erkek denir. masa tenisi masasinin bi o tarafinda bi bu tarafinda takilirlar. yere duser dusmez ustune basip ezmek ve derhal ping pong u birakarak bireysel bir spor olan squasha yonelmekte fayda vardir evladim. tek sen vurursun o topa

0|0
    0|0
  • Bu adam seni bitirmiş gercekten yazık sana başkasını bul dicem bi işe yaramayacak ne diyim zor işin , kafanı meşgul et daha sağlıklı düşünürsün şu halde bişey konuşma daha cok batarsın belliki o adam ne yaptını bilen biri değil

ama sana bi fikir veriyim erkelerle biraz sohbet et ama mesafeli bak neler olucak onu kıskandırman lazım civi civiyi söker birazda o tadına baksın acının

0|0
    0|0
  • bir gönülde iki sevda olmaz...

0|0
    0|0
  • sen ağlama dayanamam

ağlama gözbebeğim sana kıyamam

al yüreğim senini olsun

yüreğim bende kalırsa yaşayamam

al dinle

link

0|0
    0|0
  • Ondan sana hayır gelmez. Onunla bütün ilişkini kes yedekte tutuyor. Bi insan aynı anda iki kişiye aşık olmaz

0|0
    0|0
  • Birak be guzelim, tarafsiz olarak anlattigin hic mantikli gelmiyo. Bul baskasini o buluyo da sen niye bulamayacan.

0|0
    0|0
  • hazal1905 e katılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Helak olsaydın bu yazıyı yazamadın beni kandıramazsın

0|0
    0|0
  • bir defola çek gitsin

0|0
    0|0
  • prince giderken evdeki bulgurdan olmuş

0|0
    0|0
  • çiçekçiiiiiiiiii dur bekle baska cicekerlide koklıcam...bu cümleyi analiz et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O mesaji göster sevgilisine. Görsün ebesininkini it.

2|0
    0|0
  • o şu an kimi sevdiğini bilmiyor..ikinizide garantiye alıp karar vercek sanırsam...

0|0
    0|0
  • canı sıkılıo ıkılı oynuo ... bunu anlayın artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...