Fenerbahçe Lig ve Avrupa?

Arkadaşlar bildiginiz gbi fenerbahçe cok temiz transferler yapti. Gidenler gelenler oldu, ama fenerbahçe onnumara bir takım oldu. Hani fanatikligimi bir köşeye bıraksam bile fenerbahçe ile galatasarayin oyuncuları kıyaslanamaz bile diyorum. galatasaraydan 3-4 oyuncuyu köşeye ayıra bilrz sadece. Takım olarak fenerbahçe cok iyi işler yapacagini özellikle markoviç cok fark yaratcagini biliyoruz hepimiz fenerbahçenin riberiy'i diyebilirim. istedigimiz şekilde takım oturursa avrupada finale kadar gelebilcegimizi düşünüyorum, ayrıca ligin favorisi fenerbahçe ve beşiktaş diye düşünüyorum. galatasarayin bu sezon ligi 4. bitircegini hissediyorum. devre arasi transfer yaparsa bu fikrim degişe bilir tabiki ama lider olamaz diyorum.

YandexFB herkes bilgisayarina indirsin.
Arama motorundan tek arama 10 dolardır.
Bir Tanıdıgım Fb takımı ile iç içe Yıldız bir Transfer gelcek. Devre arasi , Ueafa daki duruma göre.
Sene sonunda Fenerbahce bir monaco takımı olcak. 8m oyuncumuzun fiyati 15m kadar cıkacak
Seviyeli Seviyesiz Yorum Yapan Arkadaşlarım Kalın Saglıcakla.

Güncellemeler:
Güncel.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok iyi transferler yapdık takım birbirine uyum sağlar düzen oturursa çok iyi işler yaparız :) lig şampiyonluğuna kesin gözüyle bakıyorum ben avrupada da iyi yerlere geliriz mücadeleyi ve sıkı çalışmayı bırakmazlarsa avrupa kupasını bile alırız :) bu sene Fenerbahçeme diğer yıllardan çok daha fazla güveniyorum :)

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ocak'ta Robben diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum ama kadro kalitesi bakımından haklısın iyi oyuncular var avrupada ilerleyeceğini düşünüyorum bir Beşiktaşlı olarak bizimde avrupada sonuna kadar gideceğimize inanıyorum

0|1
    0|0
    • abi sizin transfeerler cok isabetli gercekten bak.
      ueafada gruplardan cıkarsınız
      tek sorun ricardo quaresma cok iyi oyuncu ama cok havalı.

• inş kardeş :)

• Eyvallah😊

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Ligin favorisi konusunda haklisin
    Beşiktaş ile fener arasında geçer

0|1
    0|0
  • Bu sene transfer sampiyonu oldugunu Fenerbahcenin inkar edilmez ancak hala tam anlamiyla oturmadı takim ligde suanda favori gozukuyor ama avrupa cok farkli cok iyi takimlar var oyle kolay olmaz final vs diye dusunuyorum.

0|1
    1|0
    • avrupaya futbolcuların farklı baktigi bir gerçek dünya izliyor. farklı bir izleyici kitlesi var. hangi takım olursa olsun ligteki oyun ile avrupadaki hırs farklı boyutlarda. nani antalyaspor macındaki azmi avrupada üst düzeyde olur diye düşünüyorm.

• Türkoyedeki oyunla avrupa tabiki farkli ama cok cok sansli kura cekmedikce shaktar bile gelse tokatlar yani buyuk ihtimalle bu Besiktas ve Galatasaray icinde gecerli tabibnm gorusum bu.

• Biraz sabır gerekmeli bu takıma hemen başarı istemek mağlesef bizlerin kötü bir huyu belki bu yüzden başarıyı yakalayamıyoruz. Hoca çok istekli ve hırslı başarıya da aç birisi bu yüzden güzel işler yapacağına inanıyorum transferler ise muhteşem eğer bu kadro oturur hoca ile başkanında ilişkileri bozulmaz ise durdurulamaz bir takım oluruz... Yandexi tabiki indirdim tek tarayıcım şuanda takımımızın yanındayız her zaman ;)

0|1
    0|0
  • hayaller hayaller hayaller.:) aziz sizi batıracak bu sene hezimete uğrayacaksınız önümzdeki 5 seneye anca kendinizi düzeltirsiniz ozmana kadarda atı alan üsküdarı geçer. evel yıldız bolca aldınız ama takım ruhu sıfır...

0|1
    1|0
    • hocam fenrbahce gbi spor kulubü transferler ile batmaz. sadece bu adamın spor kulubü yok her yerde inşaatlari magzaları avmleri koç kıgılı acun gbi taraftar bireyleri vs vs var. Siyaset işin icine girmedikce fenerbahce batmaz.

• sezon sonu yazarsın yine abi haklıymışsındiye:) sezon sonu görüşmek üzere esen kal:)(umarım bu lafı yemek zorunda kalmam) :D:D:D

• hahhaha :)))) tamam abi sezon sonuna kadar bekle Allaha emanet ol :)

• fenerbahçenin mükemmelliğini anca

milanı yenerse
    juventusu yenerse
    interi yenerse
    bayern münih'i
    real madrid'i

gibi dev takımları tek tek devirirse anlarız. öyle 3-5 köy takımını yenerek olmaz bu işler :D

0|0
    1|1
  • fener hem şampiiyon hemde avrupada final oynar bir gs lı olarak

0|1
    0|0
  • Ben Beşiktaş liyim ligde unuttugun takim var trabzon bu sene çok iyiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...