Sneijder transferinin bu denli uzamış olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Çok mu uzadı bu iş ..? Gelir mi gelmez mi..? Naz mı yapıyor..?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Galatasaray onun icin bir secenekse, hic gelmesin daha iyi.

0|0
    0|0
  • terimde kızmış bi sitede okudum . istiyorsa gelsin alternatif olarak görüyosa gelmesin demiş :)

0|0
    0|0
  • hala bekliyorlar adam oyalayıp durdu,başka takım olsa vazgeçerdi şimdiye.gurursuzluk..

0|0
    0|0
  • Gelmezse gelmesin ona mı kaldık ztn parası çok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ortada çok büyük meblağlar olduğundan uzaması normal

0|0
    0|0
  • Muslera ve Melo transferleri 3 gündemi bitti sanıyorsunuz?Transfer zaman ister üstelilk Sneijder gibi bir isimden bahsediyoruz ne demişler sabrın sonu selamettir

0|0
    0|1
    • 3 günde bitmez bi yıldız transfer ama daha kesin bişe yokken de bu kadar basına yansımaz sanki.. hata burda yapılmış gibi

• Yönetimin çok büyük hatası var transferde ne yaşanıyorsa hemen basına sızıyor yöneticiler çıkıyor %95 bitti veya büyük ihtimal kabul etti diyorlar Haldun Üstünel döneminde Galatasarayla ilgili transfer haberleri duymuyorduk adam kimsenin ruhu duymadan getiriyordu

• size sıkıcı bir yorum olarak gelebilir. o paralara bu ülkeden ne cevherler çıkar 75 milyondan bir arda bir emre ki onlarda kısmen şımarık. takımlar oyuncak gibi oynanıyor. gelsin taraftardan paralar, saçılsın paralar . her sene 5-10 kişi gider 5-10 kişi gelir. bizim futbolumuz çok pahalı bir deve güreşinden başka bieşy değil.

0|0
    0|0

• Sneijder trabzonla anlaşıcakmış bi kilo hamsiye gs dan vazgecicekmıs saderi şenerden açıklama geldi

0|1
    0|0
  • Naz değil, diğer teklifleri bekliyor.Son ihtimal olarak G.Sarayı değerlendirecek.

2|0
    0|0
  • Ne olacak galatasaray zaten garanti diyodur en kötü oraya yamanırım yıllık 5 milyona,biraz bekletiyim bu kerizleri o arada sağlam bi ingiliz takımı falan çıkarsa atlarım hemen diye düşünüyodur.

0|0
    0|0
  • Ben yönetici olsam vazgeçmiştim şimdi.

0|0
    0|0
  • kirli oyunlar var diyorlar :D bende merak etttim kim acaba oynuyor

0|0
    0|0
    • kirli oyunlar azizde oluyor genelde :)) alınma takıldım öyle

• yok ya ben sadece gazetedeki yorumu söyledim karısı söylemiş :D aziz napsın ülke üstüne gelirse o da oyunlar yapacak ayakta kalmak için başka çaresismi var

• Liverpool'da teklif etmiş. Büyük ihtimal oraya gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...