Sevgilim yok ama olsa onun için özel birşey yapmayı düşünüyorum özel bir günde..

Kızlar Birşey Sorcammm :)

Sevgilim yok ama olsa onun için özel birşey yapmayı düşünüyorum özel bir günde.. Kitap bastırmayı düşünüyorum Ön kapağında ikimizin resminin olduğu içinde onun için yazdığım şiirler.. Ve REsimlerimiz Vb şeylerin oldugu bir kitap düşünüyorum sizce nasıl olur :) İlk önce sizin fikirlerinizi almak istedim :)

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• once bi sevgili edin sonra ona ozel birseyler yapabilirsin. dusuncen cok guzel her kadinin kalbini oksar. icine siirlerin yani sira yasadiklariniz nasil tanistinizi sevgili oldunuzu yazarsan daha guzel olur. ileride cocuklariniza okutursun nasil tanistinizi falan.

0|0
    0|0
    • Çocuk falan güzümü korkutma çocuk için çok erken bi sevgili bulalım ilkönce :)

Kızlar Ne Diyor 8

• doğmamış çocuğa...

1|1
    0|0
    • hahah sırf şu yorumu yapmak için girdim buraya ama benden önce sen yapmışsın :D doğmamış çocuğa don biçmiş arkadaş :D

• Bunun için fotoğraf çekildiğin bir sevgiliye ve şiir yazmanı hak edecek bir kız sadakatine ihtiyaçın var :) bunları bulursan eğer harika olur :)

0|0
    0|0
  • güzel ama bence şiirler yerine birbirinizn hakkında ki düşüncelerinizi yazdığınz bir kitap olsa daha iyi olurdu gibi geldi :)

1|0
    0|0
    • Ama sonuçta onun haberi olmadan öyle birşey yapıcam :) Neyse ikinci kitabıda öyle yaparız :)

• aman iyiki bir vatandas kitap basmak istedi 14 subatta butun rkekler kitap basıcak :D

0|0
    0|0
  • mükkemmel ötesi bi fikir ama bunu kız arkadaşına değil eşin olacak kişiye yapmalısın. Çünkü o herkesden özel olmalı

0|0
    0|0
  • bana birisi böyle bir hediye yapsa ilk yarım saat gülerim iki dakikada ayrılık konuşması yaparım sonrada istiklal marşı ve kapanış

0|0
    0|0
    • Ayy Ciddi misin :) Bizde odun değiliz heralde senin gibi birisine vermicez daha fazla kadın içgüdüsüne sahip birisine vericem :)

• bence sen alnının ortasına manitanın ismini yazdır bu hediyeye sevinen onada sevinir ayrıca kadın iç güdüsü diye bir şey olmaz ben sadece bu hediyelerden etkilenmediğimi ve "ezikce" bulduğumu belirttim hepsi bu çok alıngansın

• Çok güzel bence.Sevgili bularak başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • Oyyyy :(((( banada yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmayan birine böyle şeyler hazırlama tamam güzel şeyler düşünüyosun bende öyledim fakat

Üzülen sen olursun hayata küsersin kardeşim. :)

0|2
    0|0
  • senin ki evlenmeden cocuğum olursa şunu yapacağım demek gibi.saçma

0|0
    0|0
    • Ona kalırsa millet yılbaşında piyango bileti alıyor bana çıkarsa diye umutlanıyor en azından benim şansım daha fazla çıkacapı kesin

• Teşekkürler Ne demek.. İstersen bi ara tabu da oynayalım ondada iyiyimdir :)

• lelele sakine.lütfen yorum yapma..acmak zorunda kalıyorum.

Yükleniyor...