En ucuz dumbelleri nerden bulurum?

ben bikeresinde 15 tlye 5kglık dumbel alıyordum adam tekini verince uyandım vazgeçtim 2si 15e sanıyordum şimdi nerden ucuz bi dumbel bulacam kendim çimentoylamı yapsam, demirciye tornacıya filanmı yaptırsam, ucuza nerden satın alabilirim, cimri diyeceksiniz ama ben öğrenciyim cebim delik, ailemin parasınıda boş yere harcamak istemiyorum, en ucuz yoldan vücudu geliştirmek istiyorum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle sabit ağırlık alma. O 5kg ağırlık, düzenli bir çalışmadan sonra 1 ay çekmeden sana yetmeyebilir. Vidalı al. Önce barları al ve 4 tane plaka al. Acele etme spor konusunda. Kanka uzun hikaye ya. Ne kadar paran olduğunu bilmem lazım. Döküm ağırlığın kilosunu 4 liradan aldım ben. Satıldığı dükkandan aldım. Süpermarketlerde pahalı geldi bana. Başlangıç olarak 4 tane 2.5 kg plaka al. Sonra da 4 tane 1.5 alırsın. İleride para bulunca da 4 tane 5kg aldın mı, ŞU ANDA hayal ettiğin vücudu yakalatır sana. Tabi hayalin Hard Body ise vazgeç, bu haldeyken fitness vücudu yakalasan sevin. ŞU ANDA hayal ettiğin diyorum, çünkü ileride daha fazlasını isteyeceksin. Ona göre profesyonel çalışman lazım. 2 tane 5 kg ile fazla uzağa gidemezsin. Vidalı dumbbell bar al, ömürlük olur. Plakaları da para biriktirerek alırsın ufak ufak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• zaten youtubeye yazınca bir sürü video çıkıyor illa dumbell'a gerek yok şınav çekerekte kol kası yapabilirsin borudan barfiks çek ne bileyim yani imkansız diye birşey yok azimliysen her türlü vücut yaparsın.

0|0
    0|1
  • ya git 1 lt lik şişe al içine taş doldur :) ya da sahibinden.com a falan bak.veya internette bir sürü site var bununla ilgili bak oralara

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• nerde yaşadığını bilmiyorum da bu konuda en mantıklısı, demir bar alıp kilo kilo satın almaktır

gittikçe artırırsın, kullanma seçeneğin de kilolar sayesinde daha çok olur

dediğin gibi oldu mu her değiştirdiğinde yenisini alman gerekir

azıcık zorla, ufak spor malzemeleri satan yerlerde de daha ucuza bulursun

0|2
    0|0
  • Ben bunları aldım link Fİyatı gayet uygun, memnunum da.

0|2
    0|0
  • Carrefour'da var..

Çift halde hem de..

Çok ucuz..

0|2
    0|0
  • eğer salona gidemiyorsan kendi vücut ağırlığınla çalış kilo al biraz zayıfsan tabi farklı şınav pozisyonları var triceps sırt göğüs omuz çalıştıran yapabilirsen tabi bide evde tüp falan varsa onu kaldırabilirrsin.

0|1
    0|0
    • evde 10 kglık omo deterjan vardı onunla çalışınca kaslarım baya hacim kazanmıştı

• :D vala ben 1 buçuk senedir yapıyorum spor salonuna gtmezsem beni kesmiyor şınav falan en azından gidemediğin iiçin bunlar alternatifler ben beslenmemede dikkat ediyorum her gün tavuk protein tozum bunlar olmadan zor

• Bimden 2 tane su şişesi al 25+25=50 kuruş

0|1
    0|0
  • 3-5 kuruşu hesabını yapma git al iki tane dambıl.

1|0
    0|0
  • damacana indir kaldır

0|1
    0|0
  • sirkecide dogubank taraflarında spor malzemelerı satan yerler vardı ...ist.

0|0
    0|0
  • sahibindende almıştım bi ara 2 adet 10 luk dambul 30 lira kargo dahil

0|0
    0|0
Yükleniyor...