Hediyeleşmek hoşlanır mısınız?

hediyeleşmek hoşlanır mısınız? yakın bir arkadaşınız bır neden yokken size süpriz hediye alsa ne düşünürdünüz hoşunuza gider miydi birilerinin sizi düşünüp süzün için bişeyler yapması..?

0|0
17|11

En İyi Erkek Görüşü

• ... Rasûlullah (sav) buyuruyor:

"Musafaha edin ki, kalblerdeki kin gitsin, hediyeleşin ki birbirinize sevgi doğsun ve aradaki düşmanlık bitsin.” (Muvatta, Hüsnü'l-Hulk 16, (2, 908))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hediyelesmekten sanirim herkes cok hoslanir asil sorun hediye secimidir

hediye secimi yaparken acaip stres oluyoruz ve ne alsak bu mu iyi yoksa bumu daha iyi derken zamanimizi hediye secimi ile harcayip gidiyoruz ama sonucu en guzel kismi

hediyeyi aldiktan sonra size eger uzaktaysa bir telefon ile mutlulugunu ifade etmesi

yakindaysa size sarilip opmesi sizin ile mutlu zamanlar gecirmesi en guzeli bu bence :)

1|0
    0|0
  • almakdan çok değil ama vermekden müthiş keyif alıyorum,birde aldığım şey sürekli kullanılıyorsa değmeyin keyfime :))

1|0
    0|0
  • almak da vermek de hoşuma hiçbir zaman gitmedi gitmez de... onun için çıktığım kızlara sıkı sıkı tembihlerim bana hediye almaması için. ben bazen alırım nadiren...

0|0
    0|0
  • Hediye almayı pek sevmem, mahçup olurum ama hediye vermeyi severim.

0|0
    0|0
  • pek önemsemem hediyeyi

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider eskiden bende ara sıra alırdım arkadaşlarıma bir hediyeler

0|0
    0|0
  • hediye almaktan da hediye vermekten de hiç hoşlanmam. Eğer bir zorunlulukta kalmışsam faslı olabildiğince hızlı geçirmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • hiç beklemediğim anda verilen bir hediye hoşuma gider..ama dediğim gibi hiç beklemediğim :)

0|0
    0|0
  • hediye şeçmeye gıcık olurum ... ama hediyeleşmeyi severim

0|0
    0|0
  • ivet... vermek ve almak hosuma giderrr

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• genelde hediye vermek diyilde, hediye almak bölümünü seviyorum, doğum günlerim dışında hediye alan falanda yok eksikliğini hissetmekteyim

0|0
    0|0
  • Hediyeleşmek sünnettir.

Hediyeleşin, çünkü hediye, sevgiyi artırır, düşmanlığı giderir.) [İbni Asakir]

Cevap, çok severim.

1|0
    0|0
  • Hediye almaktan da vermekten de çok hoşlanırım. Hatta ambalaj, paketleme teçhizatım da tamdır şeker şeker malzemelerle hiç erinmeden dakikalarca paketlerim vereceğim hediyeyi.

0|0
    0|0
  • hangimizin hosuna gitmez ki..karsi taraf okadar deger veriyor demekki, durup dururken sevinmem icin bir süpriz hazirlamis :) tabiki deger hediyelerle tartilmaz, onu demek istemedim yani ama neticede herkesin hosuna gider arkadas.. :)

0|0
    0|0
  • hediyenin bende olma durumu ve kotu olma durumu var ve bu durumdan nefret ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Benim çok hoşuma gider.

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olurum. Hediye alıp vermeyi çok severim. O hediye açılırken gözlere odaklanırım. Öyle güzel parlarlar ki.

0|0
    0|0
  • bayılıyorum hedıye almaya ve hedıye vermeye hosuma cok gıdıyor bı cıft kupe bıle alsa mutlu oluyorum ve bende hedıye alıp sevdıklerıme verdıgımde onların mutluluguda cok hosuma gıdıyor

0|0
    0|0
  • brinin hiç beklemediğim zaman hediye alması hoşuma gider,ben de hiç beklenmeyen zamanlarda hediye alırım.

0|0
    0|0
  • hediye almayı da vermeyi de çok severim

0|0
    0|0
  • Sevinirim. ekonomiye de can verir hem.

0|0
    0|0
  • çok severim :)) düşünülmek sevilmek hoşuma gider

0|0
    0|0
  • Hediyelesmek sunnettir ve ben bunu cok seviyorum.

0|0
    0|0
  • hediyeleri kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • hediye vermeyi daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • kimden geldiği önemli. sevdiğim biriyse eyvallah

0|0
    0|0
  • ben hediye almayı çok severim..bana alınmasından daha fazla severim başkasına almayı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...