Yakın erkek arkadaşınıza veya dostunuza ne kadar güveniyorsunuz?

''Sorum kızlara'' lafını pek sevmem , kızlara yönelik soruyorum ama herkes görüşlerini dile getirebilir :))

Taciz,sapıklık vb. olaylar karşısında klasik olarak ''tüm erkekler aynı'' gibisinden cümleler dökülür ağızlardan.

Peki o anlarda, yakın erkek arkadaşınıza veya dostunuza bakış açınız değişiyor mu ? Yani en basitinden , onun karşısında eski rahatlığınız kayboluyor mu ?

Dün yaşadığım bu olay çok canımı sıktı da ben de şimdi ''her kız aynı mı'' öğrenmek için soru sormak istedim :))

buyrun ;

0|0
18|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Tabiki herkes bir değil.

0|1
    0|0
  • gay bı erkek arkadaşım olmasını çok ısterdım çok zevklı olurdu sahıp çıkardım bırlıkte yemek yapardık dedıkodu yapardık travestide olur,konuya döncek olursak bırı uzerınden hepsını aynı değerlerndırmem

0|1
    0|0
  • yoo degısmıyor,benım dost dedıklerımden suphem yoktur arkadas dedıklerımden suphem vardır.her erkek aynıdır dıyen bırı okadar erkek tanımasaymıs ozaman yada her kız aynı dıyen bırıde okadar kız tanımasaymıs.operator degısıyor ama numara aynı kalıyor sonuçta.ne her erkek aynı ne her kız aynı

0|1
    0|0
  • Böyle bir şey yuzunden arkadaşıma farklı davranmam saçma, salakça bir şey. Butun erkekler aynıdır diye bir şey söyleyebilmem de imkansız. Aynı değillerdir.

1|1
    0|0
  • hayır değişmez her erkek aynı olsa yanımdakının ne degerı kalır kişiliksiz ınsanların yaptıgı şeyden etkılenen pasıf kadınların kurdugu klasık cümleler bunlar

0|2
    0|0
  • tabikide hayır değişmez her insan bir değildir...

insanın sevdiği gözünde daha bi büyük görünür iyiki sevdiğim bunlar gibi değil gibisine kapılır onu düşündükçe daha bi rahatlar...

0|1
    0|0
  • bir erkeğin yaptığının acısını başka bir erkekten çıkarmanın anlamı yok. Özellikle değer verdiğim biriyse kesinlikle yapmam...

0|1
    0|0
  • her erkek aynı değildir kadının da kötüsü var o şekilde bir ayrım yapmam. bakış açım değişmez dostum dediğim yada yakın olan arkadaşım zaten bende güveni fazlasıyla sağlamıştır onu aynı kefeye koyamam

0|1
    0|0
  • Hiçbirşekilde bu tarz bir genelleme yapmam. Ama hoşuma gitmeyen bir cevap yazmışsa arkadaşım, neden hoşuma gitmediğini de açıklarım.

0|1
    0|0
  • bazen çok kızıyorum üzülüyorum hepiniz aynısınız diyorum ama o anki kızgınlık durumunda söylüyorum.bakış açım değişmiyor tabi ki

0|1
    0|0
    • evet anlık duygular işte :) düşününce daha sağlıklı düşünüyor insan..tabi olgunsa:))

• erkek erkektir kadın kadın.dost olacak kadar samimiyet kurulması mantıklı gelmiyor.hepsini potansiyel cinsellik meraklısı olarak gördüğümden değil. öğrencilik yıllarımda kaç erkekle arkadaş oldumsa hepsi ilan etti düşüncelerini..aman kalsın

0|1
    0|0
  • cani kadınlarda dolu gazetelerde o zaman kise kimseye güvenmesin.arkadaş olarak seçtiysem güvenirim

0|1
    0|0
  • Böyle bir şey yaşamadım hiç.

0|1
    0|0
  • pozitif ayrımcılık yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Ne yaşadın dün ?

0|1
    0|0
  • her erkek ya da her kadın aynı değildir... aynı olduklarını hiç düşünmedim...

0|1
    0|0
  • Bakış açım fixtir. Aynı yatağa girip uslu uslu uyuyabileceğim bir erkek arkadaşım var. Lakin içine kadın kaçmış ultra pasif bir eşcinseldir :)).

0|2
    0|0
    • ahahaa :))) Ona erkek deme lütfenn ... Erkeğin anlamını bozuosunuz yaa

• Ultra maço, maskulen erkeğimdir o benim. Ahaha. En azından dışarıdan bakınca :)).

• :)) dısarıdan problem yok ya :) cok tuaf ya

Erkekler Ne Diyor 2

• doktor sen farklısın,

ben farklıyım,

Lusacan farklı,

ismimhakan farlı,

etmus farklı,

kalan tüm erkekler aynı olsa bile bu 5 fark, "tüm erkeklerin aynı olmadığına" karine teşkil etmekte.

penti farklı,

pekkomik farklı,

Kahlo farklı,

yokoylebisey farklı,

kalan tüm kızlar aynı olsa bile, bu 4 fark "tüm kızların aynı olmadığına" karine teşkil etmekte.

0|1
    0|0
  • Kimseye güvenmeyeceksin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...