Özgürlüğünüzü neler/kimler kısıtlar ?

Kimler Özgürlüğünüzü kısıtlar yada nelerin kısıtlıyabileceğini düşünürsünüz ?

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kişide bir dine inanma ve bağlılık varsa bu dünyada özgürlükten bahsedemeyiz..Çünkü inandığı dinin kurallarına göre yaşamak zorundadır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Toplumun fikirleri düşündükleri sanırım bunu aştım. :D

Bu hayat benim kimseye zararım dokunmadıgım sürece

Özgürüm ! :)

1|0
    0|0
  • evlenmek kısıtlar en çok. neyseki hala özgürüm :D

1|0
    0|0
    • düzgün ve anlayisli birini bulursan evliligin kisitliyacagi tek sey tek bir kadinla ama sevdigin bir kadinla hayatini gecirmek olacaktir...onun disinda pek bir kisitlama olmaz ki

• o sadece bir etkeni, onun dışında birçok etken var sabit bir şehirde yaşamak zorundasın, haftasonu yada akşamları istediğinde istediğini yapamazsın. sorumluluklar var en başta kadının dırdırı sorunları filan bi tarafa...

• medya ve politika. üzerine tanımam biliyo musun

1|0
    0|0
  • özgürlüğümü çok seviyorum. benim medeni özgürlüğüm karşımdakinin özgürlük sınırları başlangıcına kadardır..

0|0
    0|0
  • Özgür bir ruha sahibim 15 yaşında antalyaya kaçarak özgürlüğümü aileme ve çevreme ilan ettim :)

1|0
    0|0
    • bravo..cesaret ister ! bazi ailelere böyle bir ders vermek gerekir yada bazi seyleri daha iyi anliyabilmeleri icin ;)

• Aslında bravoluk birşey değil. sonuçta onları üzdüm ama yapmalıydım.

• kadınlar kısıtlar

1|0
    0|0
  • bir başkasının özgürlüğünün basladıgı yerde ozgurlugum bıter.ancak bu kadar ozguruz ama olması gerekende sanırım bu

0|0
    0|0
  • özgür olduğunu iddia edenler ne kadar özgür olduklarını da söylesin :)

0|0
    0|0
  • toprak altına girmediğim sürece kısıtlanamaz özgürlüğüm...

0|0
    0|0
  • özgurlumu en çok sevdıgım kısı ve aılem kısıtlar o da olumsuz bı cevapla yada bulundugum yada yasadıgın hayat ?

0|0
    0|0
  • en başta devlet...sonra yobaz ve alturist toplum...

0|1
    0|0
  • kimse kısıtlayamaz

0|0
    0|0
  • vicdanım :((((

0|0
    0|0
  • kimse kısıtlayamaz ki

0|0
    0|0
  • esım harıcınde kımse kısıtlayamaz sonu cinayetle biter

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yasalar kisitliyor.

1|0
    0|1
  • erkekler özgürlük kısıtlayıcıdır kıskançlık adı altında kadınlara dünyayı zehir etmeye çalışırlar ve başarırlar da benim özgürlüğümü kimse kısıtlayamaz

0|0
    0|0
  • Kızlarım ama buda normel yani anneme bakmasına vermedim icin 7/24 beraberiz e buda oldukça hayatımda kızıklıklarim oluyor

0|0
    0|0
  • toplum

çevre

aile

0|0
    0|0
  • Hiçbir varlık, özgürlüğümü kısıtlayamaz..

"Biraz evde otur" demek bile kısıtlamaktır benim için. Canım o an çıkmak istedi belki, hayret.

Kısıtlamak söz konusu olursa şiddet var, karşı değiliz, hak eden dövülür abi..

0|0
    1|0
Yükleniyor...