Şöyle bir hayat düşünün...

babanız geçirdiği fıtık ameliyatından sonra sakat kalsa çalışamasa

anneniz 3 kuruşa bebek bakmaya başlasa..

erkek kardeşinizin biri üni okusa

küçüğü okulu bırakıp çalışmak zorunda kalsa...

evin bütün yükünü kazandığı 850 lira maaşla yüklense.. ve 3 gün önce işten çıkarılsa ve siz bu olaylar yaşanmadan 5 yıl önce evlenmiş olsanız... ve su an ew hanımı olarak evde çocuklarınızza bakmak zorunda olsanız... napardınız? kardeşleriniz aileniz böyle zor durumdayken sizinde bi imkanınız yokken... çok şeyler yapmak istiyorum ama yapamıyorum.. içim sızlıyor... keşke evlenmeseydim anneme babama kardeşlerime baksaydım diyorum..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evde pasta yap pastaneler alıyorlar kazandığın parayı ailene harcarsın. en azından bir fikir..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bak zor bı durum ama atlatılır ben atlattım babam sag olsun vasiyetımdır mezar tasıma yazıla butun bırıkımımı yedı ayrıca bunu bızlede yemedi arkadaslsrı ve kadınlarla sonra bardan tanıstıgı arkadaslarının kaydıgı kadın ıcın esinden ayrıldı sonra tuttu brnı tehdit etti 13 senedır yuzunu gormuyorum ıkı kardesım okudugu ıcın okumak ıstemedım calısmak zorunda kaldım hayat bu şu an bıle evlenmek ıstemıyorum sırf o serefsize benzerim diye kendısı kalp rahatsızlıgından dolayı yıllarca calısmadı 13 yasında basladım calısmaya hem okudum hem calıstım sırf uzulmesın ıstedık ama hersey toz pempe degıl bu hayatta ...

evde yapılacak ev işleri alabılırsın elınden gelıyormu bılmem ama nakısdı oyaydı fılan o tur el sanatı yapabılırsın bu kaynagıda aılene verebılırsın esınınde razı gelecegını umut edıyorum sonucda senınde bır yuvan var ıkı arada bır deredesın sana bır akıl daha vereeyım annen babana baktıgı ıcın maasa baglanabılır bunu bır arastır

0|0
    0|0
    • babam % 50 özürlü sayııyor.. sağ ayağını hissetm,iyor.. eskiden inşaat ustasıydı.. araştırdım malulen emekli olamıyor.:((

• ıscı bulma kurumuna basvurabılır onunla ılgılı durumuna uygun ıs imkanı vardır

• ailem ist de yaşamıyor.. küçük bi ilçede...

• dunyada adalet yok ıste

1|0
    0|0
  • Allah yardımcısı olsun ailenin gerçekten zor durum.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun bacım

1|0
    0|0
  • yardım edebilirm...bir hesabın varsa..

0|1
    0|0
    • saolunda ben yardım edin demiyorum... fikir vrin diyorum.. napabilirim.. neler yapılabilir..?

• nasıl şeyler..?

• arastır gogle dan...

• hayat zor kardeş Allah yardım etsin inşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle geçmiş olsun.Hayatta herşey olacağına varır.5 yıl önce bunların olacağını bilemezdin.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun çok üzücü bi durum. Allah acil şifalar versin ilk öncelikle babanada...Derdi veren Allah dermanınıda verir,senin canın hiç sıkılmasın yinede şükredin halinize.Herşey bizler için bu yalan dünyada... Ama sana gelince iş konusunda çalışma imkanın varsa çalışabilirsin eşin izin verirse ki böyle bi durumda anlayışla karşılaması gerek.Çocuklarını eşinin ailesine bırakabilirsin. Daha da olmadı takı,örgü yapıp satabilirsen satarsın.

1|0
    0|0
  • Allah yardımcıları olsun ama psikolojik olarak bile yanlarında olman yetiyordur elinden hiçbir şey gelmiyorsa bile

1|0
    0|0
Yükleniyor...