Bana zayiflama konusunda yardim olabilirmisiniz?

Arkadaslar beni lutfen şu an bir kardes baci olarak gorun ve bana yardimci olun! Boyum 160 kilom 100 nasil zayiflayacagimi ne spor yapacagimi hic bilmiyorum abur cuburu kesmek yetmiyor bana gercekten yardim edecek biri lazim! Yardim eden herkezden allah razi olsun

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Aşkım naptin sen ya 😐 ben yardimci olabilirim

0|0
    0|0
    • Ozel mesaj atiyorum canim sorma ya zamaninda ameliyat oldum sonra spor kalmadi aldimda aldim :-(

• Atamiyorum ya :-(

• Actim 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• şimdi güzel bacım ilk önce bir doktora git hormon bozukluğu troitler de bir sıkıntı varsa ne yaparsan yap zayıflayamazsın doktor normalsin dediyse yapcakları sabah kahvaltısı ve saat akşam 6 tıdan sonra hiç bir şey yemek beyaz ekmekden uzak dur kepek çavdar ye sonra bol su iç gün de 2 lt iç çok yağlı yiycekler pilav makarna yeme yediklerini küçült işte 5 kepçe kuru fasulye yiyorsan 3 kepçeye düşür az ye yani bir de en önemlisi yürüyüştür hergün 1-2 saat yürü birde mekik çek internetden araştırırsan bulursun

1|0
    0|0
  • 1) Cayini sekersiz icmeye basla
    2) Ekmek 1 dilim ye sadece sabah kahvalti da
    3) Abur cuburu kes asitli icecekler yok
    4) Bol bol su tuket egzersiz yap
    5) Tabagini kucult
    6)2 ogun yemek ye sabah-aksam olsun ogle yerine de ara ogun koy kucuk kase varsa ona yogurdunu koy yaninda istersen eti form kepekli vardi ondan ye guzeldir
    7) Recel falan varsa yemek yok
    8) sucuk sosis gibi seyler yok
    9) Makarna pilav patates haslamasi yersen yaninda ekmek yok
    10) Kizartmalari hafta da bir gun azcik ye fazla olmasin
    11) Hamurisini kes yeme onlari
    12) Serbetli tatli yerine sutlu tatlilara yonelebilirsin

Daha aklima gelmiyor boyle seylerden uzak durman gerek

1|0
    0|0
  • bol bol su iç ekmeği kolayı falan kes abur cubur yeme akşam saat 7 den sonra bir şey yeme yağlı şeyleri bırak tuzu şekeri azalt birazda spor yap yürüyüş koşu falan ben 110 dan 88 e kadar düştüm iradeni sağlam tutarsan her şey istediğin gibi olur bak.

0|0
    0|0
    • Gercektenmi nekadar surede

• 3 4 ay da 17 kilo verdim direkt sonra kilo vermeyi bıraktım normal devam ettim 95 oldum ve 1 ay içinde 7 kilo verdim bu yukarıda dediklerimi yaparak ama günde en az 1 saat koşu yapıyordum.

• Tedavi gör. Kendi kendine olacak ya da ondan bundan tavsiyelerle olacak iş değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya ben 1 hafta anca yogurtla ekmek yiyerek 2-3 kilo vermistim. Spor icinse instagramda, youtubeda bloglar var, onlardan biseyler ogrene bilirsin

0|0
    0|0
  • diyetisyene gitmelisin

0|0
    0|0
  • Squat sınav mekik, birde yürüyüş yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...