Türkiyedeki futbolu yönetenler s. lak mıdır sizce ki bna öyle gibi geliyor?

özellikle gs ve fb adamlarda bir yabancı hayranlığı var sanırsın 3. dünya ülkesiyiz. popülist bakış açılarıyla takımlara yaşlı yabancı bir miktar ismi olan herkesi alıyorlar garipsenecek paralara. her sene takımlarımızdan 5-6 oyunca gönderilip bir o kadarı alınıyor. sonuç her yıl uyumsuz 11 futbolcu, boşa giden milyon eurolar. yazık değil mi bu ülke insanın paralarına böylesine sistemsiz bir futbol yönetimi olabilir mi. bilet fiyatları maşallah sanki arsenalin chelseanin falan maçını izliyoruz. bjkde başarısızlığı ayenen ortada olan yıldırım demirörende tffnin başında. benim bildiğim başarılı insanlar yükselir burada tersi oluyor. biz türk futbolunda bunları hak edecek ne yaptık

• haklısın birşeyler yanlış gidiyor
    43% (3)38% (6)39% (9)Oy Ver
  • yok bence futbolumuz gayet iyi durumda
    0% (0)38% (6)26% (6)Oy Ver
  • bize ne futboldan yahu ben işime bakarım :)
    57% (4)24% (4)35% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• yaşlı falan olabilir ama adamlar iş yapıyor sowa kaç tane top geliyordu anca 1 tane 2 tane atar ama persie daha tam alışamamasına ragmen 2 gol attı ve oyunu rahatlatan pasları var :) bizim futbolumuz nedense iyiye gitmiyor bu düzen bu yönetim değişmedikçe de ilerleyemeyiz la liga falan izliyorum hakem çok zor oyunu durduruyor mesela her pozisyonda düdük çalmıyor ingilteredeoyuncu yerde yatıyor diye topu taca atmak yasak bizim lige bakıyorsun adamın bacağına kramp giriyor sanki bacağı kopmus gibi kıvranıyor yerde hakem desen her posizyonda duduk otturuyor değişmesi gereken çok sey ar aslında ama hepsini diyemiyoruz ki :/

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim bu görüşü geçen sene veya başka seneler deseydin katılacaktım ama bu seneki çok işler yapıldı fener satmadıgı kazanmadıgı milyonlar kalmadı , galatasaryda ve diger takımlarda öyle bu seneden söz edersen yanlış yaparsın , yapılan transferleri gözden gelemezsin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o bu degil de ismail programla alakali biseyler soylemeye kalkti nasil susturdular hepimiz farkindayiz danisikli biseylerin dondugunun milleti saf yerine koymayin Biz futboldan anlamayız ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkemizde başarıya değil arkadaki sayıya bakarlar
    Yöneticiler ve Tüpçü bu yüzden bastalar

0|0
    0|0
  • Adamlarin başarı derdi yok. Büyük bir pasta var ve o pastayı biz yiyelim derdindeler. O yüzden annemizin ligi olsun bizim olsun diyorlar. Yönetici antrenörü futbolcusu ve medyası hepsi bunun farkında ve buna göre hareket ediyor. O yüzden sıfır ilerleme. Bizim farkettigimizi yönetici bilmiyor olabilir mi. Tabiki biliyor ama işine bakıyor. Fanatik mal bir kitle var. Önüne ne koyarsan onu yiyiyor. Düşün ki bu ülkede futbol medyasi sabri yi övüyor. Daha ne diyeyim

0|0
    0|0
    • çok haklsın her yerde bir kadrolaşma adamlar her kademeyi parselleme derdinde. insanlar buf fanatiklikten kurtulmalı ki yöneticiler de ne oluyor ya, desin

• Yani resmen bir tiyatro oynanıyor. Dikkat et futbol programlarinda teknik analiz yapan yok. Biraz Rıdvan var oda aziz Yıldırım sayesinde orda duruyor. Onun dışında laf salatası yapan adamlar. Çünkü yönetici vemenajerler para yürütüyor ordan. Para o kadar büyük ki taraftar dışında herkesi doyurmaya ve susturmaya yetiyor.

• federasyon başkanın tüpçüyse...
    başbakanın kuklaysa...
    aile bakanın börekçiyse...
    ne konuşuyosunnn:)))

0|0
    0|0
  • GALATASARAY kalmayalım lütfen arkadaşım BizÇünkü Bikere Avrupada Enbüyük olduk Olmayanlara Atlafını hadi s. G

0|0
    0|0
    • takımının oynadığı futboldan en küçük bir keyif alıyor musun allah aşkına

• Adımızdan korkan çok büyük takımlar biliyorum. GEREK yok senin zevkine

• klasik fanatikler, bırakın şu saçma kafa yapısını, senin aldığın formanın parası başarı olarak karşılık bulmuyor haberin yok.

Yükleniyor...