Kızlarda bıyık sorunsalı

başlığı okuyunca beni bakımsız falan sanmayın.benim 2-3 senelik bi ilişkim var. çok rahatız yan yanayken.herşeyimiz rahat. ben ayda 1 kuaföre giderim kaş bıyık için. ve buğn sevgilimle buluştuk benim yarın kuaföre gitmem gerekiyor yani anlıycağnız benim kaslarım ve bıyıklarım çıktı.ama ben sarışınım bıyıklarımı pala falan olarak düşünmeyin sevgilim çok yakınlaştığı için gördü.bıyıkların var aşkım:Dfalan dedi ama dalga geçmedi.ama ben yinede utandım ya :/ sizce kötü bişey mi çok? kuaföre gitmeden buluşmasamıydım..

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadar sıkıntı yapma bence bu yorumlara da takılma cok yakınlaşınca farkettiğine göre bariz belli değilmiş sonuçta ayrıca bunlar basit giderilebilir problemler bunun için surat asıp tavır koyacaksa hiç olmasın daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• ya bosver sevecekse her halinle sevsin kuaförde geçirecegin zamanı sevgiline ayır

1|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi.

0|0
    0|0
  • top sakal da bırak kesin hoşlanır :)) sadece bıyık yaşlı gözterir yaa :D

0|0
    0|0
  • hacı istersen benim traş takımlarını sana gönderebilirim

1|1
    0|2
  • ıp varsa bıyık almak ıcın var

0|0
    0|0
  • Öpmeyeymişsin iyiymiş dudaktan.

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter

0|0
    0|0
  • Sen istersen bi traş makinesi al evde traş olursun hem orda utanmassin

0|0
    0|0
  • link

:DD

0|0
    0|0
  • Soğuma sebebi. Anlatırken bile itildim senden. Iyyy defol pis fare.

0|0
    0|1
  • pala bıyıklım benim diye telefona kaydedebilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oha hadi kaşı geçtim. Bıyıkları bari al çıktıkça.Ayda bir nedir ya. Uzamasını bekliyorum olayı bacak için geçerli.

1|0
    0|0
  • keske kuaföre gitseydin ilk

0|0
    0|0
  • bence bıyık için ayda bir çok az ya:S tamam pala olmayabilirsin ama bence bir ay çok. ben haftada bir kesin alırım hepsi çıkmasa bile tek tük çıkıyor onlar bile kötü bence bidaha buluşmadan ya evde kendin al yada kuaföre git bişey yap işte :)

0|0
    0|0
  • Yaa canım erkekleri takma sen ve bi daha dikkat et buna hem seni seviyorsa olduğun gibi sevsin :)

0|0
    0|0
  • kuaföre gitmeden buluşma bidaha :D dalga geçmese bile kendi içinde kimbilir neler düşünmüştür :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...