Külotluçorap kokusu erkekler?

ben lise sona gidiyorum haliyle etek ve külotluçorap giyiorum ve benim ayaklarım çok terliyor çorapta naylon olduğu için kökü yapıyor.geçen gün sevgilim beni okuldan aldı onların evine otrmaya götürdü.bende unuttum ayaklarımı tabi.girdik ayaklarım çok kötü koktu ya ama sevgilim birşey demedi.erkekler size soruyorum siz olsanız ne düşünürdünüz ne derdiniz?sizinde başınıza geldimi hiç?

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• onun koktuğunu senden öğrendik.yumuşatıcı kullan yıkarken

0|0
    0|0
  • ayaklarımın koktuğu zaman oldu tabiki.. ama ayakları pis kokan bi kızın yanında oturma sürem en fazla 5 dakika.. önlemini baştan alacaktın

0|0
    0|0
  • yanıık külotlu çorap kokusu iyiiğ:S

0|0
    0|0
  • ya super iwde onu kokluyorsun sonra bacaklarini acib ayaklarini yaliyorsun sonra ayakkabilarini kokluyorsun ayak parmaklarina nutella surup koka koka yaliyorsun offfffffff oyle kokan sevgilim bile olmadi bbe

0|0
    0|0
  • ben olsam hoş karsılardım çunkı gundelık hayatta olabılıecek seyler bunlar..ve benım basaımada gelır dahası gelıyorda zaten

0|0
    0|0
  • Bacım k bakma ama biz erkekler zaten kokunun pasağın dibine vurmuş vaziyetteyken birde kadınlarda böyle birşeyle karşılaşınca arkamıza bakmadan kaçarız :D kremi var özel çorapları var al kullan problemin büyük değil ;)))

0|0
    0|0
  • allah seni tipinle sınasın emii :)) ibretlik beylerr :D

0|0
    0|0
  • Çoraplarını jiletler kaçırırım :)

0|0
    0|0
  • libido seviyem tavan yapar,tacize geçiş yapardım :) ''TEK ÇARE FETİŞİZM''

0|0
    0|0
  • Ben o çorabı yerim
    Kız arkadaşımın çorabının ağ kısmını koklamıştım mis gibi vajina kokusu:))

0|0
    0|0
  • insanlık hali he bazen erkekler sever oyle kokuları mesla ben

0|0
    0|0

• yanık kilotlu çorap kokuttunuz burayı

0|0
    0|0
  • lise sona gidiyon ne işin var erkek arkdasının evinde? git lys'ye falan çalış

1|0
    0|0
  • yaw bacım böle siteler sana göre değil lütfen ama

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsanlık halı olur ama sürekli olursa asık usandirir

0|0
    0|0
  • penye çorap giyin kokmaz

0|0
    0|0