Nefes alsın yeter ! cansın can! şimdi de yeni moda bu sözler oldu...

şimdi de her şeyin arkasına cansın iliştirliyo .iki dakikalık bir video izlerler iki dakikam boşa gitti. özellikle NEFES ALSIN YETER nefretttt geldii artık ! niye herkesin agzında bu varr. birara da agzı olan konuşuyo moda olmuştu .sıktı yaniii . siz de sıkıldınız mı devamlı bunları okumaktan

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bende şu yeni nesil gülmelere hastayım..fghgfhgfhf, asdasdasdas falan..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• nefes alsın yeter, her türlü gider, kaporta sağlammış, at gibi kadın vb... erkekler arasında kullanılan sıfat tamlamalarıdır. her biri ölçü, kriter belirtir alalade cümleler değil onlar :D

0|0
    0|0
    • :) öff başka sözler yaratın artık

• tamam ben çevreye yayarım. gizli kullanıcı çok rahatsız oluyor yeni tamlamalar bulalım diye :D

• inasanı ferahlatacak sözler olsa her zaman aynı yemek ne kadar yenir arkadaşım bu da öyle birşey hergün aynı kelimeleri duymak bıkkınlık getiriyor işte

0|0
    0|0
  • Bu kadar takma etrafındaki insaların klişe laflarını. Dert ettiğin şeye bak.

0|0
    0|0
  • Sen mağaradan yeni mi çıktın bu çok eski bir laf bebeğim

0|0
    0|0

• 33

darkhawk575 dakika öncenefes alsın yeter demek şişme bebekten farkı olsun yani.

Gizli

0|0
    0|0
  • bi de panpa var suluksuluk şeyler

0|0
    0|0
  • Nefes almasın bana aldırsın yeter

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter demek şişme bebekten farkı olsun yani.

0|0
    0|0
  • Kedidir kedi yi unutmuşsun ama ben çok takmıyorum geçici bunlar :P ama biz de yiyiciyiz satmıyoruz yani :) Janjanlı olsun yeter benim için :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O sözlerin modası geçti yalnız.

0|2
    0|0
  • Sen yazinca da sinirlendim bak simdi pislik herifler ya cik cik cik !

0|0
    0|0
Yükleniyor...