Bir sporcunun sigara içmesi hakkında ne düşünürsünüz?

Tanıdığım cok iyi sporcu arkadaslarım var ama sigara da iciyorlar cok sordum ama etkilemiyor diyenler de var?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle bilinçsizler bu konuda diye düşünüyorum. Sigaranın insan vücuduna ne kdar zararlı olduğunu 8 yaşındaki oğlum bile çok güzel anlatıyor. Ağırlık kaldırıp vücut çalışmakla baklava kas yap yapmakla iyi sporcu sayılmaz. Örneğin 33 yaşında ben hiç sigara kuļanmadim 26 yaşında öğrencim sabahları beraber Koşuyor uz 8 senedir sigara kullanıyor hocam sigara icmediginiz çok anlaşılıyor diyor ve ben 40 dk koşarken o 25 dk koşuyor bunu da geçtim sigara kullanan sporcular ileride sporu braktığı an kilo almaya başlar ve vücudu sarkmaya başlar eğer orjinal sporcuysa kesinlikle sigara kullanmaz tıpkı profesyonel futbolcu ve basketbolcular, koşucular gibi 😉

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Etkilemiyorsa içsinler ne olacak?

0|1
    1|0
  • Bişi düşünmem ama gene de içilmemesi lazım geliyor şimdi bir şey olmadı diye ileride de olmayacak diye bir kaide yok

0|0
    0|0
  • Sigara içiyorsa bence düşünmesi gereken sporcu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 5 yıldır kullanıyorum okul takımındaydımda aynı zamanda full oynuyordum aynı şekıl halı saha maçlarındada 60 dakika boyunca hiç kesılmıyorum bu biraz bünyeyle ilgili bir mesele

0|1
    0|0
  • etkiliyor kardeşim. kick boks ve body hayatım sigara yüzünden bitti. ringin etrafında en az 100 tur koşturuyordu sigara içmediğim zamanlarda hoca. çok rahat 150 tur kesintisiz koşuyordum. sonra sigaraya başladım birde mal gibi ağır birşeyden başladım 1-2 ay sonra ringin etrafında 20. turda kesildim kaldım. kick boks kariyerim sigara yüzünden bitti.

1|0
    0|0
    • Okurken içim acıdı kardeşim neden sigarayı bırakıp devam etmedin

• Biliyorum zaten bırakamadığın içindir de benbir ara de sıkıntılı olduğum zamanlar içtim bir kere de faydasını görmedim umarim sende farkedip en kısa sürede bırakabilirsin

• ya psikolojik olarak rahatlattı beni dürüst olayım. bende bırakıcam zaten 58 kg ye düştüm kaslarım duruyor ama zayıfladım bayağı. kick boks'a devam edicem gene abilerimi yere sericem ringde. bu konuda acayip hırs yaptım çünkü

• öyle birşey yok etkiler tabi karşısına seviyesinde adam cıkınca

0|1
    0|0
  • Sadece sporcu değil tüm sigara içenleri salak olarak düşünüyorum, ve öyleler.

1|0
    0|0
  • etkiliyor diyenler belki de mazeret uyduruyorlardır

0|0
    0|0
  • mario balotelli diyorum :D hocası sigara içme dediği halde maçtan sonra sigara yakan kafasına göre bir futbolcu :D

0|0
    1|0
  • Kotu. m

0|0
    0|0
  • bu ne perhiz bu ne lahana turşusudur.

0|0
    0|0
  • Kötü etkiler

0|0
    0|0
  • Ne kadar içtiğine bağlı. Ama mutlaka az ya da çok olumsuz etkiler.

0|0
    0|0
  • zevk için içilebilir arada

0|0
    0|0
Yükleniyor...