Eski erkek arkadaşınızın düğün fotoğrafını görmek

sizi başka bir kız için bırakan erkek arkadaşınızın düğün fotoğrafını görseniz o kızla ne hissedersiniz ya da erkekler için tam tersi

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• üzülrsün yapacak bişey yok hayat devam ediyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok buruk bian yaşadım soyadı değişmiş... mutlu olur inşallah diye düşündüm içimden hiç gelmese de

0|0
    0|0
  • cope attigim bir t-shirt`i eski elbise satan bir magazada gorunce ne hissediceksem aynini.. hic birsey zaten eski iste bitmis gitmis mutluluklar

0|0
    0|0
  • koy göte rahvan gitsin. eskiye takılma.

2|0
    0|0
  • hiç bişi eski eskidir

0|0
    0|0
  • Ben seks hissederim

0|0
    1|1
  • şimdi gözümün önüne geldide içim kıyım kıyım kıyıldı..Rabbim yaşatmasın bu acıyı. söktün kalbimi yerinden yaa :((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• cok kötü olurum :(( hemde cokk hata göz yaslarimi tutuamam agalrimm yaa :(((((

0|0
    0|0
  • Gördüm hiç birşey hissetmedim

0|0
    0|0
  • Bir senedir evli eski erkek arkadaşım çocuğu oldu facebooktan bakarım sürekli eski günleri yaad ederim burukluk olur içim de o ben olabilirdim derim hiç bir sevgim olmamasına rağmen. Üzer gerçekten burkuyor

0|0
    0|0
  • nisanlandıgını görmekten daha üzücü bir durum. ne diye acıyorsun böyle sorular

0|0
    0|0
    • üzülmek istemiyorum, bu anı yaşamak istemiyorum, bu soruyu okumakta istemiyorum

• o zaman üzülme, cok sevseydi seninle birlikteyken onunla oturup çay içmezdi..

Bence onada öyle büyük bir aşkı yok

hatta evlenmesinede şaşırdım.. siz neden ayrıldınız onada baglı biraz

• ben de onu cok sevdiğini düşünmüyorum zaten benim durumum farklı biraz benim işim ve onun işi arasında daglar kadar fark var zengin kız fakir oglan misali bunu sorun ediyodu zaten sonra arkadaslarıma da dengim iri olur benim böle olmaz diyomuş benden ayrıldı ve bi ay içinde evlendi bense şimdi bakıyorum resmine içim acımaz sandım ama yok hala aynı acıyla yaşıyorum ben

• Küfr edrmdm tabi içimden :D aman boşvr

0|0
    0|0
Yükleniyor...