Hiç gökdelene girdiniz mi?

hani ist da var ya böyle gökleri delen binalar. camdan ibaret. ben onların içine hiç girmedim mesela. neler var içi nasıl mesela. her katta bir kurumun iş yeri mi var. asansörlerin hızı nasıl. mesela 85. kata ne kadar sürede çıkılıyor :D elini kolunu sallayan oraalara girebilir mi. ay ne güzel keşke ben d e bir gökdelen de çalışsam :D :D

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• normal yerler. Tek farkı güzel manzaları gelişmiş teknolojileri çok sağlam duvarları var :D Arkadaşımın babası İstanbul'da bir gökdelende çalışıyor diye gitmiştik, hatta uçakları uyarı vermek için tepeye takılan kırmızı ışıklı şeyin altına kadar çıkmıştıkta tavsiyem siz çıkmayın, rüzgardan tipiniz kayıyor :)

0|0
    0|0
    • oo 45 kiloyum zaten kesin uçarım :D

• Birgün nefes aldığını hissetmek istersen gökdelenin tepesine çıkman yeterli. Hele ki akşam üzeri... :)

• yapıcam :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• ben bir çok defa girdim. ama içinde ne var dersen hiç bişey yok diyecek kadar soğuk yapılar. hiç bir sıcaklığı yok.

0|0
    0|0
    • dışardan belli zaten çok resmi soğuk duruyolar :D bakma öyle yazdığıma avm lerden bile nefret ediyorum normalde

• sapphire e gidebilirsin.

0|0
    0|0
    • seyirlik yeri olan gökdelen mi yoksa o dediğin.

• AHAHHA aynen. pahalı mıdır

• 20 lira civarıydı sanırsam

• Seneye hayırnısıynan bitenesinin otopark oto yıkama departmanının ihalesine gircez. Hadi bakalımlım.

0|0
    0|0
  • Yaşadığım yerden fay hattı geçtiği için deprem riskinden dolayı 3 kattan fazla izin verilmiyor evlere :)

0|0
    0|0
  • Gökdelen bana girdi desem

0|0
    0|0
  • Gökdelen değil modern hapishane onlar
    Onlarda çalışmıyotum ama hergün birkaçına giriyorum
    Çalışanlar çık şikayetçi

0|0
    0|0
    • ya orası öyle tabi ki dalgasına yazdım şahsen çalışmak istemem öyle bir yerde.

• ahahha :D yok ya valla :D

• O zaman sana bir ceza kesmek lazım

• bir havası yok ya asansörleri baya hızlı ama

0|0
    0|0
    • tüm hevesim kaçtı sağol :D

• 46. Kattan sonrasına izin yok bizim mersinde

0|0
    0|0
  • iğrenç binalar camlarını siliyorum

0|0
    0|0
  • Londrada çıktım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• trump a girmiştim bir kere

0|0
    0|0
  • ordaki asonsörler benzinle çalışıyor altında kocaman motoru var saatte 150 km hızla çıakr

0|0
    0|0
Yükleniyor...