Galatasaray ın Alex Telles ve Felipe Melo yu Transferin Son Gününde Satmasini Doğru Buluyormusunuz?

2 Brezilyalı oyuncu transferin son gününde satıldı. Siz bu kararı doğru buluyormusunuz? Galatasaray bu 2 yıldızın yerini dolurdurabilirmı? Kİmler oynar?

0|1
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Melo satildi telles kiralik gitti

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru bulmuyorum hadi sol beki Carole Olcan Hakan Balta ile idare edersin ama Melo gibi defansif ortasaha oyuncun tam anlamıyla yok göbek ortasaha var ama defansif yönü kuvvetlisi tam manasıyla yok Hamit sakat olmasa yine bir nebze bekleyip görelim neler olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Transferin son gününde yollamak büyük saflık

0|0
    0|0
  • Melo'yu hiç sevmem ama helal olsun. Koskoca Galatasaray kulübünü parmağında oynattı helal olsun. Galatasaray taraftarı ile de iyi dalga geçti yaptığı açıklamalarla :)

0|1
    0|0
  • Hayir son derece yanliş satacaktin bari en azinda son 10 gun de satip en azindan bir stoper alinmaliydi

0|0
    0|0
  • Bu sene Galatasarayı büyük bir enkaza sürüklemeye çalışıyorlar. Dursun denen it otellerine para indirmekten takımı sömürdü. Dursun özbek haindir net. Umarım en yakın vakitte kurtuluruz bunlardan.

0|0
    0|0
  • herkes melo gitmesin diyor da ya kardeşim adam burada kalmak istemiyor yönetim göndermedi onu kendisi gitti yapacak bişey yok

0|0
    0|0
  • Doğru oynamak istemiyorlardi

0|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçeliyim. Kendimi bir Galatasaraylı nın yerine koyuyorum. Yönetim hem adam gibi transfer yapmamış hem de iyi oyuncuları yolluyor. Yönetime söverdim.

0|0
    0|0
  • salaklık

0|0
    0|0
  • Yok ya hele pıtbullun yeri hic dolmaz bu sene sıctık bence

1|0
    0|0
  • melonun gitmesi lazım dı da telles neden gitti anlamadım

0|0
    0|0
  • Hayır