Salona yazılcam fiyat 100 tl normal mi?

Arkadaşlar bir fitness salonunu soruşturdum fiyatı 100 tlymiş ne diyosunuz yazılayım mı boyum 1.85 kilom 65 boyu değerlendirmek lazım ya hayvan gibi olcam tabi yıllar sürcek bu ama hırs var :)

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

• iyi bence bırde ozellıklerıne gorede degısıyor gercekten ılgılenıyorlarsa 100 tl cok degıl bence 180 e konusmustum ben bı yerle ama cıddı anlamda profesyonellerdı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 5 yildizli oteldeyim 100 tl veriyorum yani aylgm.100 tl. geliyor senelik üyeyim 1200 uzun sure yapicaksan seneye yaza hedeflerin varsa elbet karşılasırız. dostum :) saka maka bir yana spa. tarzi yerlere git 100tl lik salonda lisansli hocalar olmuyor olsada ilgilenmiyor kaliteli biyere git ayni ucrete bulabilirsin egzersiz esnasinda illaki yanlis yaptigin hareketler olucak kaslarin Yanis venyamuk cikicak bunun onune gecmek icinde basinda bir hoca olmali seni gozlemlemi bu en onemlisi diger+ ları sana spinnig , pilates , yoga , meditasyon , sauna , buhar odasi , hamam , jakuzi keyfisi olur bos zamanlarinda degerlendirirsin önemli olan kendine ben saglik icin estetik anlamda spor yapmiyorum demek ve bu cevabı alirsan kendinden hicbir detaya girmeksizin 1200 t 1500 t gibi bir fiyata senelik üyelik yapabilirsin ;))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• 100 TL iyi fiyat.

0|1
    0|0
  • salonuna bağlı

0|1
    0|0
  • Normaldir

0|1
    0|0
  • Uzun vadeli yazıl daha uygun olur.

0|1
    0|0
  • 100 lira salon için iyi

0|0
    0|0
  • Aylık mı aylıksa iyi

0|0
    0|0
  • Bak kardeşim o hırs 1 ay sürüyor o yüzzden pek tavsiye etmiyorum emin ol o kadar bile sürmez senin 65 kilo çok az ama gene git en kötü kilo alırsın bir 75 olman şart en az ben 187 boy 80 kiloyum

0|0
    0|0
  • aylık 100 değilde 3 aylık 250 falan anlaş dostm konuş adamla

0|1
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • inan ki spora başladıktan sonra en ucuz şey spor salonu ücretidir. Supllementler besin takviyeleri ve beslenme programına agırlık vermedıkten sonra gelişmen yavaşlayacaktır ama yılma sakın.

0|0
    0|0
  • normaldirr

0|0
    0|0
  • Hangi şehir?

0|0
    0|0
  • Bence pahalı ama salona göre değişir tabiki normali 60-80 civarı olmali

0|0
    0|0
  • bütün ihtiyacn olan malzemeler en fazla 500 lira tutar. al evine evde yap yıllarca para verme

0|0
    0|0
  • METRO

0|0
    0|0
Yükleniyor...