Neden erkekler evliliği istemez?

Nedense erkekler evlilik denince korkaklaşıp kaçar bununla ilgili bir söz bulmuşlar bir de "deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim" bunun nedenini bilen var mı?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• maddiyatda olabilir düzgün bir geliri ya da babadan kalma evi yoksa ondan da olabilir evlenen arkadaşlarımın nerdeyse hepsi kendi evi var olmayanlar bekar :) erkek her şartta kendine bakar ama bir başkasının sorumluluğu? gelecek kaygısı yani...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Erkek İlk önce takılır. Seni götürmeye çalışır. Eğer olmazsa biraz düşünür nie olmadı diye. Eğer erkeğin bütün çabaları yetersiz kalırsa senle ciddi bi ilişki düşündüğünü söler. Kısacası senle aşkı yaşamak ister. Ama tutupta aşkı yaşamadan ewlilik olamayacağı için tedirgin olur. Senden şüpe duyarsa o erkek çekinir evlilikten. Sevgini ve ona duyduğun güveni ve sadakatini göster . .

0|0
    0|0
  • evlenilecek kız eğlenilecek kız lafı vardı eskiden, şimdi tersine döndü...

evlenilecek erkek, eğlenilecek erkek olarak değişti o laf, ama bunu siz bayanlar yaptınız... tipine bakıp dışından karpuz seçtiniz ve bugün neden kaçıyor diye de soruyorsunuz...

0|0
    0|0
  • Bu devirde evlilik döneminde yaşanması gerekenler evlilik öncesinde yaşanıyor(Beraber yaşama vs.) .Böyle bir şey varken resmen evlenmenin ne alemi var diye hareket edilyorlar ama benim şahsi görüşüm evlilikten korkmuyorum aksine doğru insanı bulup hayatımı sevgi ve saygı üzerine kurmak istiyorum bunun yoluda evlilikten geçer :)

0|0
    0|0
  • Erkek özgür takılmışsa onu söylemesi normal.

0|0
    0|0
  • sorumluluk alma korkusu

1|0
    0|0
    • neden pekı sorumluluk almadan korkarlarkı?

• tabiki gelebilir geliyoruzda zaten ama bu ayni sey gibi.. mesela dusunki araba kullanmayi biliyorsun kullansan ne olucani da biliyorsun ama hic kullanmamis biri olarak sana verseler arabayi al kullan diye trafigin ortasina braksalar korkmazmisin.. ornek biraz garip oldu ama onun gibi birsey sorumluluklarin ustesinden gelmek farkli birsey, o sorumluluklari almaya korkmak farkli

• pekı teşekkürler :))

• Yok öyle bir şey sana öylesi denk gelmiştir.

0|0
    1|0
  • kafası karı kızda olmayan adam evliliği düşünür, erkekler evliliği düşünmez diye bişey yok.

0|0
    0|0
  • özgürlüğe çok düşükünüz çünkü

0|0
    0|0
  • çok eşlilik gerek

0|0
    1|0
  • her erkek evlenmek ister

tabi erkekler

kullandıkları kızlarla evlenmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neden olcak capkınlar gozlerı dısarda.. bırıne baglı kalmak ıstyemıorlar

1|0
    0|0
  • tek bir kıza bir ömür hapis olcaklarını bildikleri için bebekleri olacağı için:)

1|0
    0|0
  • Daha çok hovardalık ypmak için :) :D dier kızlarla gönlünü eğlendrsin evleneck kız çok diye düşünüyolr.

1|0
    0|0
Yükleniyor...