Makale konusu arıyorum

boş vakitlerimde makaleler yazarım. canım sıkıldı ama yazacak bir konu yok, aşk üzerine yazmayı seven biri değilim. ciddi olabilir hayatın içinden bir konu olabilir dışında önerisi olan

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın cevabına verdiğin linklerden makalelerine göz attım... Biraz daha yazım dilini geliştirmek istersen link buradaki makaleleri değerlendirmeni öneririm... Ayrıca politika-bürokrasi-diplomasi üzerine kendini biraz geliştirebilirsen şimdiden, ileride iyi bir yazar olabilirsin...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ciddi istiyorsan: "100 yıl önce yok olmaktan kurtarılan bir milletin, son 10 yılda yeniden yokoluşa sürüklenişi" üzerine yazabilirsen fena olmaz.

0|0
    0|0
  • insanların evrimi üzerine yaz lütfen... dışı değişmese de içi ve duyguları git gide hayvanlara benzeyişini yaz. bundan güzel konu olmaz.

0|0
    0|0
  • evlenemeyen ıssız genclerın saclarının sakallarının 1 sene ıcınde uzması sonucu goruntu olarak holwood da banka soyan fılm artıslerıne nasıl donduklerını yazabılırsın 6 ayım varxd

0|0
    0|0
  • sistem hakkında yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Geleceğin teknolojileri ve insanlığın karşılaşacağı muhtemel gelecek senaryolarıyla ilgili bir makale hazırlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu gün gündemim "Vicdan" konusu

0|0
    0|0
  • Yalnızlık üzerine yazabilirsin hem burda çok yalnız insan var tutar bence

0|0
    0|0
  • 80'ler yada 90' lar dönemini ele alabilrisn.

0|0
    0|0
  • istersen benim blogumda makale yazabilirsin istediğin konuda boş vakitlerinde yazarsın sitemin trafiği bayağı yoğun makalelerini birçok kişinin okumasını sağlayabilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• insanlık nerden geldi nereye gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...