Kapat

Makale konusu arıyorum

boş vakitlerimde makaleler yazarım. canım sıkıldı ama yazacak bir konu yok, aşk üzerine yazmayı seven biri değilim. ciddi olabilir hayatın içinden bir konu olabilir dışında önerisi olan

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşın cevabına verdiğin linklerden makalelerine göz attım... Biraz daha yazım dilini geliştirmek istersen link buradaki makaleleri değerlendirmeni öneririm... Ayrıca politika-bürokrasi-diplomasi üzerine kendini biraz geliştirebilirsen şimdiden, ileride iyi bir yazar olabilirsin...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• konu önerilerim, şiddet , intihar , sanat , felsefe , uzaylılar , şans oyunları, şiir , hikaye , bu konular benim uzmanlık alanlarım bu konularda isteyen herkesle fikir alış verişi yapabilirim

0|0
    0|0
  • Ciddi istiyorsan: "100 yıl önce yok olmaktan kurtarılan bir milletin, son 10 yılda yeniden yokoluşa sürüklenişi" üzerine yazabilirsen fena olmaz.

0|0
    0|0
  • insanların evrimi üzerine yaz lütfen... dışı değişmese de içi ve duyguları git gide hayvanlara benzeyişini yaz. bundan güzel konu olmaz.

0|0
    0|0
  • evlenemeyen ıssız genclerın saclarının sakallarının 1 sene ıcınde uzması sonucu goruntu olarak holwood da banka soyan fılm artıslerıne nasıl donduklerını yazabılırsın 6 ayım varxd

0|0
    0|0
  • sistem hakkında yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Geleceğin teknolojileri ve insanlığın karşılaşacağı muhtemel gelecek senaryolarıyla ilgili bir makale hazırlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bu gün gündemim "Vicdan" konusu

0|0
    0|0
  • Yalnızlık üzerine yazabilirsin hem burda çok yalnız insan var tutar bence

0|0
    0|0
  • 80'ler yada 90' lar dönemini ele alabilrisn.

0|0
    0|0
  • istersen benim blogumda makale yazabilirsin istediğin konuda boş vakitlerinde yazarsın sitemin trafiği bayağı yoğun makalelerini birçok kişinin okumasını sağlayabilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• insanlık nerden geldi nereye gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...