O an o davranış neye işaret ?

birinden hoşlanıyorum o bana karşı ne hissediyor bilmiyorum.oldukça sıcak ve içten davranıyor. sevimlilikler yapıyor ama bizimki riskli bir iş.eğer duygularımızdan emin olmadan bir şeyler yaşarsak veya duygularımızı belli edersek ve ilişkimiz yürümezse iş dahil bir çok şey berbat olur. bugün şakalaşırken masada yanıma kadar eğildi ve ben de aniden ona dönünce burun buruna geldik gözlerimin içine birkaç saniye baktı gülümsedi,doğruldu beni biraz daha dinledi ve hemen kaçar adım uzaklaştı.bir şeyler anlatmaya devam ettim ama o uzaklaşmayı tercih etti.bu bana karşı bir şeyler hissettiği anlamına mı geliyor yoksa hiçbir şey hissetmediği anlamına mı geliyor?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Madem bu kadar riskli bir iş, neden bu ilişkinin olmasını istiyorsun?

0|0
    0|0
    • bir de ben bilsem neden bu kadar istiyorum.belki de ona güvenmek istiyorum.yürümeme ihtimalini düşünmeden yürüyeceğine inanarak adım atsın istiyorum :(

• bakalım zaman ne gösterecek. teşekkür ederim tavsiye ve yorumlar için :)

• Rica ederim...

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence adam minareyi dikmiş sana rezil olmamak için bıdıl bıdıl kaçmış :D

0|0
    0|0
  • oğuz haksever belirdi gözümün önünde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence senden hoslaniyor, yoksa cevrende dolasmazdi, gezmezdi. ama sen ii yapiyorsun, yani acele etmiyorsun, bu com ii. biraz insan emin olmali, yoksa tahminlerle olmaz bu isler. bence senle guzel bir sevimli, gos oynasiyor. ama 2inizde birbirinizi yakaliyacaksiniz bu oyunun sonunda. bana cok sicak geldi, onun sana davranislari. bence seviyor gibi geliyor bana ama cekiniyor birazcik. tabi erkegin gururu var, o da herzaman emin degil, olamaz. erkekde olsan, kizda olsan, kendine guvenmek heran icin 100% degil. bu da cok normal. doganin yapisi bu. hayat bu. sende artik yakin davran ve o arkadasina sor, senden ne dusundugunu, gorusunu al. belki o senden beklerdir ilk adimi ve belki de sen ondan beklerdirsinilk adimi. ama biriniz bu adimi almalisiniz. yoksa hep supheler icinde kalirsiniz. tavsiye etmem. sana basarilar dilerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...