Hoşlandığınız beğendiğiniz kızın ya da erkeğin ilgisini nasıl çekersiniz?

Bakmazsanız ayıp olur :)

hoşlandıgınız begendiginiz kızın yada erkegin ilgisini nasıl cekersiniz

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• palyaço kıyafeti giyinip kafasına taş atarım

0|0
    0|0
    • baksen...ben olsam en iyi cevap seçerim

• o kadar uzun cevabın yanında en iyi seçilmek gurur verici:)

• :D sen kızı palyaço kıyafeti ile tasla :D nerden aklınıza geliyo böyle seyler :D

Kızlar Ne Diyor 4

• dogal kalirim ama tabi bakimli olmalisin. fazla da abartmam, ilgisini cekmek icin. bi ara cabalarim biryere kadar, pekde havali olursa. yolu acik olsun derim. bana bakmazsa, yuz vermezse, by derim. nice insanlar var bu dunyada, ama ben hoslandigimdan, begendigimden ilgilenirim. oyle herkesle degil. ama hersey dedigim gibi biryere kadar. hepimiz insanniz, hic kimse de oburunden yuksek degil. ama hoslanmak karsilikli olmali yoksa hos degil. bir tarafa yazzik oluyor. uzgunluk, hayal kirikligi vesayre.ama dalga da gecinmemeli. kirilabiliriz, cunku insaniz. duygularimiz, hissimiz ve kalbimiz var. bunlara saygi verilmeli. Allah herseyi herkesin gonlune gore versin, yeterki icten iste.

0|1
    0|0
    • dedigin gibi karsılık olmayınca bi yere kadar o bakınca karsılık alamayınca bakmayı bırakıyo

• bakışlarımla ve ağırbaşlı hareketlerimle

0|0
    0|0
  • yakınlaşarak...

0|0
    0|0
    • nasıl yakınlasarak daha acık olursa okuyanlara daha iyi sekilde ögrenir

• keşke su anda hoslandıgım, zamanlada tutuldugum bu adamın ilgisini cekmek icin cabaladıgım o yıllara dönsem. o tatlı heyecanları, tatlı üzüntüleri yasasam. ilginisini cektim, beraber bir yola girdik , fakat olmadı ayrıldı.. engeller, engelliyenler cıktı.

simdi baskasıyla evleniyor, icimden birşeyler kopuyor onları görünce, birşeyler sızlıyor, ben sanki ben degilim..

keşke su soruyu sordugum, bu sordugun sordugun sorunun cevabını aradıgım yıllarıma dönsem..

bu düştügüm kuyucan cıksam, tatlı tatlı gülsem yine

0|2
    0|1
    • Reyiz ne çabuk döktün duygularını metine sanki yıllardır bu konu açılsın diye bekliyormuşsun gibi :)

• Allah yardımcın olsun, seni çok iyi anlıyorum..

• soruyu beklemiyordum bunları yazmak icin, cevap veriyim diye girdim..

Fakat hoslandıgım bir adam yok diye düsündüm, seviyorum onu..

Cevap veremedim baska türlü.. cünkü vericek bir cevabımda yoktu..

Bu sorunun cevabından daha büyük bir derdim var, bu yüzdende cevabımda biraz büyük oldu.

Erkekler Ne Diyor 6

• İlgisini çekicek bi hıyarlık yaparım kesin :D :D

0|1
    0|0
  • Git önüne dikil seni seviyorum de :) ÖYle bi çekersin ki ilgisini iflahı kesilir :)

0|2
    0|1
  • parmak atarak :D

0|0
    0|3
    • bi bitmediniz amk

• gecenlerde biride demisti bunu biri böyle bi soru sormus adam parmak atarak felan demis yoksa o sen misin öyle bisey yapmıs olsak cantayı yeriyiz kafaya demistim oda yok kardesim dene gör cok basarılı bisey felan diyodu

• yok ben değilim...

• tipin kayıksa ne yaparsan yap bakmaz :D

0|0
    0|1
    • kardesim ben kız avlama pesinde degilim can sıkıntısından sordum tip konusunua gelince yeterince tipim var bakanlarda var ama isim olmaz kimseye yüz vermiyorum siz kız pesinde kosarsınız ben kendi yoluma bakarım onlar ardımdan bana bakar

• sana laf atan olmadı ortalıga yazdım lafı ama yarası olan gocunur

Bu arada beni kendinle karıştırma ben kız peşinde koşmam espri olsun diye yazdım bu lafı uydurdur bir halt sonra uydurduğun şeye yorum yapıyorsun ..

• sende bendensin o zamn kardesim

• Ben çekiyorum hemde en alasını,askerden geldim işe gireyim dedim girdim işe bi kız tanıdım deli gibi hoşlanıyodum kızla bakışmaya başladık oda karşılık veriyodu bana bakarken hafiften ya gülüyor yada tebessüm ediyodu 2 defa önümü kesip soru sordu soru sorarken gözlerinin içi parlıyodu ve gülüyodu resmen(o an düşüp bayılıcaktım nerdeyse) Kıza bi türlü açılamadım kendimi ezik hissettim ben normal işçi o personelde görevli diye unutmak için en iyisi işten ayrılmak dedim,ayrıldım ama hala aklımda çıkmıyor hayallerimde mutluyuz sadece hayallerimde birlikte geziyoruz evleniyoruz ama sadece hayalde kalıcak ve bunu bilmekte insana çok koyuyor :(..

0|0
    0|0
    • seviyosan hoslanıyosan acılcaktın kardesim isten ayrılmak isin kolay yolu sende kolaya kacmısınn

• aynen :(.

• karsılıklı sevgi olunca hic bisey sorun olmuyor ama çözülüyo birsekil

• tik varmış gibi öpücük atarım :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...