Bu kızların egosu ne olacak beyler size diyorum!

Hemcinslerim bakın burda 50 kişi görse kardır diyorum, bu kızlara sanalda veya reelde çok fazla tabiri caizse ''yavşıyosunuz.'' Bunu yapmayın milletin egosunu okşamayın kızın bakacağı varsa bakar olacağı varsa olur. Niye sürekli abazalığınızı ön plana çıkarıyosunuz? En orta halli kız bile kendini bi halt zannediyor hep sizin yüzünüzden etraf kezban doldu (kezban: kendini güzel zanneden egosu tavan yapmış bıyıklı göbeğinden ince kıl inen bacılarımız) Yani sorum neden abazasınız ?

Güncellemeler:
Hayırdır bağyanlar laflarım çok mu oturdu cephe aldınız. Yok yani gerçekler bu kadar mı acı geldi şimdi bi bakın bakıyım arkadaşlık sayınıza dediklerim doğru mu yanlış mı he bu arada trübüne oynuyo diyenler olmuş gönül rahatlığıyla söylüyorum hepiniz benim BACIMSINIZ :D

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• :D bende anlamıorm neden böleler hakkatn yaa bı kendınıze gelın yazmk. istemıosun bu sefrde küfr basıp gıdıolar neden bu kadar ucuzlastırıosnz ki kendınızı:S:S

0|1
    3|1

Kızlar Ne Diyor 12

• senin ego redbull komasina girmis yalniz.

1|2
    1|1
    • Noldu kız laflarım çok mu ağır geldi. Merak etme resmini bile görmeden eminim sayısız arkadaşlık isteği atanlar varken pek koymaz bu laflarım size ^^

• sorana uçurtma çarpmış dflshflshfgsdfgsdfgsghfg

• Egomuzu yiyin..

• Tribünlere oynamak bu olsa gerek.

1|0
    1|1
  • bana popi kaldıran adamlar rastlamıo hiç :(

1|1
    1|0
  • 3|0
    1|0
  • Bak simdi sen boyle dedin ya off hepimiz sana koscaz.

0|0
    1|1
  • he

0|0
    1|0
  • heyt aslana bak ! yavşamayın !

0|0
    1|0
  • adam haklı beyler dağılın

1|0
    1|0
  • adam haplı beyler dagılın.

1|0
    1|0
    • hala kız diyor ya. :)) neyse sekerlik bby.

• Amaç ?

• eşekten dolayı abazalar.problem?

0|0
    1|0
  • Egomuzu yiyin..

0|0
    1|0
  • Fotomuzu görmeden sen niye yorum yapıyorsun? Orta halli olduğumuz nereden çıktı.

0|0
    1|1
    • Okuma yetini kullan ve ordaki ''bile'' yazısını 10 kere oku eminim ordaki vermek istediğim mesajı anlayacaksın güveniyorum eheheh.

• Senin beynin kıt üzgünüm, kızlarda sağlam bir kuyruk acısı yemişsin kıyamam.

• Güzin abla konuştu...

Erkekler Ne Diyor 5

• senin sorunun ne dostum bırak isteyen isteyeni pohpohlasın isteyen gaza gelsin isteyen isteyene versın sana giren çıkan ne anlamadım kezbanlarla dolsun ortalık sanane

ve benim anladığım kadarıyla diğer insanların kezbanları sevmesi seni baya üzdüğüne göre yaşasın kezbanlar kezbanlar neden kıllı ne olacak bu kızların egosu nedir bu kardır benim babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi

2|0
    0|1
    • Ne demek bana giren çıkan ne en çok bana girip çıkıyo ben çekiyorum tripleri

• şu an rusyada yaşıom neyin kafasını yaşıon aq

• anlıyorum seni

• 2|0
    0|0
  • evet, işte bu yavşamalar yüzünden her türk kızı kendini Adriana Lima sanıo amk

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğine kur yapsın izin verdim

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
Yükleniyor...