Telefonum çalınmıştı savcılığa dilekçe vermiştim mahkeme kağıdı geldi bir şey anlamadım bir bakar mısınız ?

**** ***** (şüpheli şahısların isimleri ) 'ın telefonla bir ilgisinin bulunmadığı ; şüphelilerin hırsızlık malını bilerek kullanma kastıyla davrandıklarına dair suç işleme kasıtlarının bulunmadığı bu nedenle iddia edlien suçun unusurlarının oluşmadığı , dava açılmasına yeterli delil ve emare olmadığı dosya kapsamında anlaşılmakla ,

Bu nedenle KOVUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA , kararın bir suretinin müştekiye tebliğine ve tebliğinden itibaren 15 gün içinde Sincan Ağır ceza Mahkemesine itirazı kabil karar verildi.

Şimdi telefonumu vereceklermi bana kim çaldı belli değil zaten kimseyi suçlayamam bilmedende ne oluyor bu anlamadım . aramızda anlayan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi bir zahmet.

Güncellemeler:
Arkadaşlar şöyle bir durum var telefon IMEI felan hepsini savcılığa vermiştim ismini vermediğim şüpheliler telefonu kullanmış satmış bu şahısların kim olduğunu bulmuşlar lakin dalavere yaparaktan başka bir yerden aldıklarını iddia etmişler şimdi telefon uçtumu anlamadım telefon hakkında birşey dememişler isterlerse bulmasınlar suçluları telefonu versinler yeter yaw .d
BURASI TÜRKİYE !

İsviçreli bürokrat:Tanıştırayım İsviçre Deniz Bakanı

Bizim bakan:Allah Allah İsviçre'de deniz yok ama deniz bakanı var.

İsviçreli bürokrat: Olsun sizde de adalet yok ama adalet bakanı var ...

Herşey ortada...

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bulunduğun yer savcılığına dilekçe ile müracaat etmen lazım. Sana gelen kağıtta ... cumhuriyet başsavcılığı olduğu yazılıdır ayrıca soruşturma nosuda vardır. Telefonunuzun size iade edilmesini isteyin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Başka bir delil bulunmadığı sürece veya mahkemeye itiraz edip onların çaldığını ispatlamadığın sürece ceza davası açılmayacak demek oluyor bu.Telefonunu sana vermeyecekler yani:D Ben hukukçuyum sorun varsa sorabilirsin

0|0
    0|0
    • BURASI TÜRKİYE !

İsviçreli bürokrat:Tanıştırayım İsviçre Deniz Bakanı

Bizim bakan:Allah Allah İsviçre'de deniz yok ama deniz bakanı var.

İsviçreli bürokrat: Olsun sizde de adalet yok ama adalet bakanı var ...

Herşey ortada...

• Kısacası takipsizlik diyor telefonunun imeini biliomusun? Bılıyosan kapattır çalan kısı o telı kullanmaz

0|0
    0|0
  • havada bulut sen o telefonu unut. ayrıca suçlu kimse yok. 15 gün içnde itiraz edilmediği taktirde dosya kapanacaktır.

saygılarımla arz ederim. :)

0|0
    0|0
    • i*neliğe bakarmısınız bu karar 27/12/2012 de veriliyor kağıt benim elime bu gün geçiyor 15 günü geçtikten sonra ne diye yolluyor bu kamiller kağıdı.

• La o tebliğden itibaren yani yarından itibaren 15 günün var:D

• tebliğ tarihinden ititbaren 15 gün içinde diye yazıyordur iyi oku.

• üzerine bi bardak su iç diyorlar yani hiç bişi olmayacak kaybettiğinle/çaldırdığınla kaldın

0|0
    0|0
Yükleniyor...