1 ayda 4 kilo vermem gerek çok mu zor? DUKAN mı yapayım?

Kilom 59 boyum 160
Kilo vermek istiyorum düğün var tamda 1 ayım var önerilerinizi bekliyorum
Yardım eder misiniz?
Dukan diyeti mi yapsam?

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• Dukan yapıp 4 kilo verdim. İradeliyim diyorsan başla. Yarıda bırakırsan anlamı yok o diyetin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

Kızlar Ne Diyor 11

• hoppp ben verdim 4 kilodan fazlasını. Asla ve asla akşam yemeği yemedim en son 4 gibi meyve yedim. 4 ten sonra hep meyve yedim az az , çay içtim çok fazla, ama şekersiz içtim kahve içtim şekersiz, ekmek asla yok genel olarak sulu yemek tükettim, hamur işi hiç yok yani pirinç felan yemedim, genellikle çorba ve sulu yemek, bolca salata, ve her gece uyumadan mutlaka bir kase bol baharatlı yoğurt yedim. İlk zamanlar mide yanıyor ama sonra alışıyorsun ve abartısız 1 ayda kıyafetlerimin içinde yok oldum :D ha bide günde en az 3 litre su içmen gerek

1|0
    0|0
  • Dukan yap rahat

2|0
    0|0
  • Sporla desteklersen ama tüm hamurisini kaldiracaksin ve proteine yükleneceksin. Verirsin bol su destekli bol spor.

1|0
    0|0
  • Spor salonuna yazıl 30-40 dakıka kosu bandında 10 kmde 5 dakıka koş sonra 6 kmde 1 dakıka yuru sonra tekrar aynı sekılde kos cok faydasını gorurusun 30-40 dakıkada bısıklete bın bayağı bır etkısını gorurusun 4 kıloyu cabuk verırısn

1|0
    0|0
  • 8 ayda 16 kilo verdim.

0|0
    0|0
  • Ekmek, makarna, şekerli yiyecekler, pilav, markette satilan paketli yiyecekler, unlu mamuller :D yeme, verirsin.

1|0
    0|0
  • dukan bazılarına kilo verdirmiyo
    atak döneminde istediğin kadar protein yerine kendine daha küçük öğünler ayarlarsan daha iyi olur ama sebze gerekli bence

0|0
    0|0
  • vücudunun neresinden vermek istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • hiçbişi yeme doğru düzgün sıvı tüket sürekli mutlaka verirsin bence dene böyle bir de

0|0
    0|0
  • dukan sağlıklı bir diyet değil önermem benım bı tanıdıgım dukanla 45 kg verdı mucızevı bır sekılde cok kıısa zamanda verdı ve hepımız cok sasırdık hatta benım 5 kg fazkam vardı dukanla vermek ıcın arastırdım kıtabını bıle okudum kesınlıkle tavsıye etmıyorum tanıdıgım dukanı bıraktıktan sonra 2 katını aldı bu konuyu bı arastır dukanı bıraktından sonra kılo alanları cok com var canım sana tavsıyem ekmegı ve sekerı kes duzenlı spor yap 1 ayda verırsın

0|0
    0|0
  • Ben 20 günde 5 kilo verdim boyum 160 kilom 65 ti şu an 60 kiloyum hala diyete devam ediyorum dukan diyeti değil fakat kilo vermem durdu 1 haftadır
    Az yersen ve birazda spor yaparsan rahat verirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...