Kızlar siz fotoğraf makinesinin karşısında neden böyle yapıyorsunuz ?

Kızlar siz fotoğraf makinesinin karşısında genelde dudağınızı öpüşecek gibi dışarı büzüyorsunuz, dudağınızı böyle öpüşecek gibi dışarı büzmenizdeki amaç nedir ?

0|0
126

En İyi Kız Görüşü

• öyle çekinenler bence başka bişey istediğini anlatmaya çalışıyor

0|1
    1|0
    • ne olabilir sence bu istek :)

• ikram değil dağıtıyorlar aynı belediyenin bi ara bedava karpuz dağıttığı gibi :)

• kiraz diyelim artık :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• 1|0
    0|0
  • hgeneli ergen onların:)))

0|0
    0|0
  • Kızıyorsunuz falan ama hemen de dikkatinizi çekiyor demekki amaçlarına ulaşıyorlar...

0|0
    0|0
    • dikkatimi çekmeyecek gibi değil ki gözümü yumsam beni dudağımdan öpecek nerdeyse :) halbuki altı üstü bir fotoğraf :)

• Öp beni diyo ne etsin kız alla alla :D

0|0
    0|0
  • yandanda göz ucuyla bakıyorlar mı:))

0|0
    0|0
    • aynen :) sanırım sen de böyle yapıyorsun :) Bunu yapmanızdaki amaç dudağı ön plana çıkarmak olabilir mi ?

• bu yorumdan benimde böyle poz verdiğimi çıkarman ilginçmiş..çevredeki izlenimlerimi yansıtmıştım.

• ama doğru izlenim :) kusura bakma hocam :)

• seksiliğim dudaklarımdan taşıyo tutamıyorum demek ahaha:) Ağızlarının ortasına vurasım var.

0|0
    0|0
  • sana opucuk atıyor hepsi.yoksa ust dudagı onde-buyuk oldugundan felan degil ha..

0|0
    0|0
  • Cok terbiyesizmisiz be

0|0
    0|0
  • Daha beteri onu yapan erkeklerde var.

0|0
    0|0
  • amaçsız amaç

0|0
    0|0
  • 20yaş altının hepsi öyle poz veriyor ve çok saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Foto makinası alıcaktım sogudum bunları görünce ... Düşünsene bi cektigim kızlar bu duruma giriyor asdasdasd :D

0|0
    0|0
  • liseliler yapıyor onu be hafız çıtayı yükselticen biraz

0|0
    1|0
  • döl israfları

link

link

0|0
    1|1
  • Ağzına Kürekle Vurasım Geliyor.

0|1
    0|0
  • Dudak ilk çağlardan beri kadının çekiciliği temsil eder içgüdüyle alakalı birşey, genital bölgeyle benzerliğini söylemiyorum bile renginin kırmızı olduğunu da aslında şu omuzlarının üstündeki taşıdğın ağırlı arada kullanıp biraz düşünsen çözersin :/

0|0
    0|0
    • sen çözmüşsün ne güzel :) bir de bununla ilgili tarihsel kaynak ver de tamamen inanayım :) klavye başından afaki yazmak kolay, çekicilik konusuna gelince de kalça ve göğüsler daha çok şey ifade eder diye düşünüyorum istersen bedenindeki o çok önemsediğin ağırlığı biraz da bu yönde çalıştır belki ilkçağlarla ilgili daha çok şey çıkarırsın :)

• Düşünen,araştıran ve sorgulayan insanları severim :) paylaşımların için teşekkürler...

• Ben teşekkür ederim

• Bu kadar da sorumsuzluk olmaz ki be kızlar. :|

0|0
    0|1
Yükleniyor...