Spora başlayalı 2 hafta oldu ama gelişme yok gibi yardım edebilecek var mı?

2 hafta kısa bir süre biliyorum ama yine de beslenme yanlışı yapıyor olabilirim. Bana besin programı yapabilcek var mı?
P90X çalıştığım program.

Spora başlayalı 2 hafta oldu ama gelişme yok gibi yardım edebilecek var mı ?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kasların tamamen ısınması ve tam performansa çıkması yaklaşık 1 aylık çalışma ile olmakta. tabi programına ve metabolizma hızınada bağlı ancak 2 hafta çok çok erken.

0|0
    0|0
    • katılıyorum hocam. peki siz formunuzu nasıl koruyorsunuz :D
      görüşleriniz benim için değerli. asdasdsad

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Birader program falan hikaye bence , bu işin olayı protein ağırlıklı beslenmek. Önce fazlalıkları eritmen lazım yağ oranın 20 gibi görünüyor belki de daha fazla. Günde en fazla 2 dilim tam buğday ekmeği ye. Ara öğünlerde kışa kadar yarım yağlı yoğurt öneririm , kış gelince haşlanmış yumurtaya devam. Spora başlamak vücut yapmaya başlamanın sadece yüzde 20 si. Uyku düzeni şart. Vücudunu antremandan sonra yeteri kadar dinlendirmen gerek. Haftada en az 2 gün tavuk göğüsü al az yağlı mantarlı sote yap , protein değeri çok yüksek. Dediğim gibi önce fazlalıklardan kurtul yoksa ne kadar kas yapsan da istediğin sonuca ulaşamazsın.

0|1
    0|0
  • Tek ihtiyacın olan şey sabır. 2 hafta çok kısa bir süre. Çalışırsan mutlaka olur. PES ETMEK YOK!

0|1
    0|0
  • Dostum 3 ayda sen, 6 ayda ailen, 1 yılda çevren farkeder 2 hafta çok kısa süre sabret ve devam et.

0|1
    0|0
  • hocam 2 hafta da olmaz zaten 😀

0|0
    0|0
    • sabırsızım bro başlayıpta yarım bırakmadığım tek şey seks . onun dışında her şeyden çabuk sıkılıyorum :D

Yükleniyor...