Başkalarının hatalarından ders alın.

Bütün Hataları Kendimiz yapacak kadar maalesef çok Yaşayamıyoruz . O nedenle başkalarının hatalarından da ders alalım ... Bir birimize ders olacak Bir hatanızı paylaşır mısınız ?

Benim Hatam ;

Ben geç evlenmekle ve geç çocuk sahibi olmakla hata yaptım. Evlenmek için mutlaka ne bahane olursa olsun 30 yaşını geçmemek gerek.Aksi takdirde çocuklarınızın ileri ki yaşlarını göremiyorsunuz yada konforlu göremiyorsunuz

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Evet geç evlenen kişilerden bu tavsiyeyi çok duyuyorum. Insanın çocuğa tahammülü de kalmıyor mus.Ayrıca rahatlığa özgürlüğe alisinca evliliğe alışmak zor oluyormuş. Benim hayat tecrübem insanın her şeyini eşine anlatmamasi gerektiği. böyle olunca seni küçük görüp hatalarını yüzüne vurabiliyor. Helede kendi ailenin olaylarını anlatmak. Esinle yaşananlarıda eğer gerçekten sorunun çözüleceğini düşünmüyorsan ailene anlatmamak gerek. Oda sıkıntıya sebep oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 3

• babam 38 yaşında evlenmiş, şu an 70 yaşında her türlü konfora sahip olarak görüyo işte benim orta yaşlarımı. hem yaşlılığımı görüp napacak ki. daha iyi böyle bence. genç yaşlarımı çoluk çocuk peşinde koşarak harcamak istemem. bence geç evlenmek en iyisi. erkek için 40 ideal

0|0
    0|0
  • katılmıyorum

türkiyede bir bireyim tam anlamıyla olgunluk yaşı kaç ki

18 yaşında evlenip cocuk gibi davranan kişiler cocuk yetiştirse nasıl saglıklı yetiştirirler

geç evlenmeninde avantajı vardır

0|0
    0|0
  • çok haklısın. imkanlar olgunlaştığı an evlenecem. yaşım 23 ama hala geç kaldığımı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Sen hiç hata yapmadın mı ,onu paylaşsan

• birdaha yapmayacağım dediğim şeyi yine yapıyor olmam beni üzüyor. bu benim hatam olabilir mesela. yapmayacağım diyorum ama yine yapıyorum.

Yükleniyor...