14 Şubat Sevgililer Günü hakkında düşünce ve planlarınız neler?

14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili planları olanlar var mı ? Kimler yalnız ? Kimler sevgilisiyle olucak ? =)

Cevaplarınızı büyük bir merakla bekliyorum =)

0|0
32|81

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 80

• bu bizim ilk sevgililer günümüz olacak 6 aydır birlikteyiz ama bir ömür boyu sürecek =) 8 şubat doğum günü 14 şubat malum 20 şubat da 6. ayımız.. haliyle toplu bir hediye almayı düşünüyorum.. bakalım yarın gideceğim ve güzel bişiler seçmeye çalışacağım =) uzun zamandır heyecan basıyordu ama daha da bir etkili şu anda =)

1|0
    0|0
    • ben her yerdeyim ! north americada da hesabım var westte de eastte de hatta türkiyede bile. eastteki 19 level falan olması lazım ama.

• eune : pro2ac

• gümüş üzeri taşlı oldukça estetik bir kolye aldım bu arada =)

• 14 şubatı ortalasın biri ben de vurayım

2|0
    0|0
  • Her sene mutlaka bır ılıskım olur ama hiç sevgılıler gunune denk gelmedı daha :) şans işte

1|0
    0|0
  • şu güne kadar 14 şubat a iki kere sevgilim var iken girdim ve iki 14 şubatta da kavga ettik. özel günlerden nefret ederim. doğum günleri ölüleri yad etme vs hepsinden de nefret etmişimdir. ama bir türlü anlatılmıyor işte. sevgililer günü olmasa sevgili olduğumuzu unutacağız. hayır şu an yalnızım da ama neyin tribini yapıyorum anlamadım :D

1|0
    0|0
  • Hepsi parası tuzağı.Amerikanın oyunu bunlar.(SEVGİLİSİ YOK ONDAN BÖYLE KONUŞUYO)

1|0
    0|0
  • Benim yanımda sevdiğim olduğu sürece benim için zaten hergün sevgililler günü olur :) ancak 14 şubatın tek farkı bazı satıcıların cebine ekstradan para girdiği gün olması başka bir farkı yok :)

0|0
    0|0
  • kız arkadaşımın doğum gününe çok yakın olduğu için maddi olarak bana ezan okutan gündür. her sene soruyorum NEDEN ?

tamam sakinim

1|1
    0|0
  • yalnızım dostlarım yalnızım yalnızzzzzzzzzzzzzzz...

0|0
    0|0
  • Sacma sapan bi gun. Itiraf ediyorum dunya gorusume uymadigi icin hep 14 subatlarda ariza cikarip hic bi sevgilimle 14 subati yasamamanin hakli gururunu yasiyorum, anlatinca anlamamakta israr ediyor. O gun olmadan da birine cicek yada hediye alinabilir. Bi gune skisip kalmak cok sacma :| Kim cikariyo bu aflari ortagim kim, kim, kim..

0|0
    0|0
  • imza toplayalım

14 şubat ve Yılbaşını

takvimden kadırsınlar bune la ...

sevgilim olsa ayrı bir dert olmasa ayrı bir dert ..

0|0
    0|0
    • 12.12.12 gecti, 21 aralik gecti, sirada 14 $ubat var bunu da atlatiriz

• niye en iyi cevaptakı cocuk sadece sana yazmıs. sende sureklı en ıyı cevap vermıssın. nasıl bır tatmın lan bu

0|0
    0|0
  • 14 şubatta sevgilimden şehir olarak uzak bıyerdeyım eğer yanında olsaydım mukemmel brşeyler düşünüordum .

1|0
    0|0
  • hic sevmem o günü :D

0|0
    1|0
  • sadece 14 şubatlarda değil her kış mevsiminde yalnızım ... sezonluk sevgili gibiyim sanki :) alıştık artık...

önümüz bahar diyorum...

0|0
    0|0
  • yalnızlıgımın 1 yılının şerefıne benım gıbı yalnız dostlarımla kutlayacagım :) oturup bırdaha şükredecegım rabbıme bu gunlerımı aratmasın dıye he olurda aşık falan olursamda hayırlısı olsun artık :)

0|0
    0|0
  • 14 Şubat'a kim öle, kim kala. "Yalnız bir adamın, geleceğe umutla bakması" adlı hayat felsefesinden alıntı. :p

0|0
    0|0
  • Uyumayı düşüyorum. Yada dünyaya geri dönmenin zamanı geldi mi ? Diğerleri gibi davransam mı?

0|0
    0|0
  • sevgilim var ama doktor randevum var.. :( sabah erkenden kapısının önüne gideyim bir kucak kırmızı gülle bekleyeyim sürpriz yapayım tüm gün yanında olayım isterdim ama.. :)

1|0
    0|0
  • 14 ŞUBAT = KAPİTALİZM

1|2
    0|0
  • sen kimin yalnız olup kimin ilişkisi olduğunu anlamak istiyorsuuun. sonrada birisini düşürüp sevgililer gününde birlilkte olmak istiyorsuuun. umarım olursuuun.

1|0
    0|0
  • alık beyinlerin parasını söğüşleyen kapitalist bir kurgudur.

2|1
    0|0
  • Titatiği izleyip gülücem :D :D

0|0
    0|1
  • Yalnız olucam sanırım.

0|0
    0|0
  • sevgililer günü hayal ürünüdür tek gerçek FENERBAHÇE tribünüdür.

1|0
    1|1
  • Sevgilisi olanlar plan yapsın dursun. 1 ay içinde sevgilim olmazsa eğer ki aramıyorum, benim için normal bir gün olacak :)

0|0
    0|0
  • hiç yok

bi şey yapasım da yok

kabayım demi

0|0
    0|0
  • yanlızım ayrıca 14 şubattan nefret ederim :(

0|0
    0|0
  • sevgilme tektaş düşünüyorum

2|0
    0|0
  • Yalnız! monoton bı gun olacak!

0|0
    0|0
  • Ben doğduğumdan beri aynı şeyi yapacağım. Yani yine yalnız geçireceğim. :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    50

Kızlar Ne Diyor 32

• neden böyle seyler yapiyorsun tugce w.

1|0
    0|0
  • aha herkez burda kesin herkez yalnizz...:D

1|1
    0|0
  • sevgililer gününü sanırım bir ben sevgilimlee geçirecegimm :D sürprizlere bogacakmıs öyle diyorr görcez artık

1|0
    0|0
  • bacım 14 şubat da nedir ya bırakın zırvalıkları adamlar sizi kandırıyor. saçmalıktan başka bir şey değil

0|0
    1|0
  • Aaa kendime ayakkabı alayım ben. Ehe bahanemi buldum <3

0|0
    0|0
  • Bu 14.subat da kimseye hediye alamiyacagim ona üzülüyorum :(

0|0
    0|0
    • Bir kere de kendine al

• ahahhahaha sevgili sıkıntısını aştık yani hediyeye takıldık :D

• Hediye almak istiyorum ne yapayim :D arkadaslarim erkek arkadaslarina hediye alirken benim boynum bükük kalacak :D

• erkek arkadaşım gelebilirse birlikte geçiririz.

0|0
    0|0
  • Gecen sene kutladigimiz gibi kutlamayi dusunuyoruz. Donmus golun uzerinde yuruyup biraz sampanya icecegiz. Sonra romantik bir aksam yemegi.. (Bi de her ozel gundeki gibi eve gelince mum ve gul yapraklarindan olusan yoldan yuruyup guzel bir kopuklu banyo ve sampanya devam.)

0|1
    0|0
  • Muhim olan ertesi gun

1|0
    0|0
  • Hediye almamak için ayrıldım sevgilimden. Eee devir tasarruf devri :D

1|0
    0|0
  • biiiiiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkktimmmmmmmmmmm her sene bu sorunun sorumasindan biktim usandim nefret ediyorum...ne var yani ssevgilimiz yok diye gözümüze batiriyorsunuz, hadi onu gectim diger günlerden farki nedir yani enayinin biri cikmis bu günü söyle ilan edelim eh hadi bunuda böyle diyerek bircok insanin yillardir moralinin bozulmasina neden olan gereksiz sacma sapan günlerr !

0|0
    0|0
  • 14 Şubat,eski erkek arkadaşımın doğum günü...Bütün sap arkadaşlarımı alıp,sapça geyik çevirmek...Başka ne olabilir ki? Ha arada eski sevdiceğe de saydırabilirim :D

0|0
    0|0
  • Zaten her hafta sonu beraber bi yerlere gider, eğlenir birbirimize yakışacağını düşündüğümüz ya da o an alasımız gelen şeyi birbirimize alırız. Onun için sevgililer günü gibi günlere falan pek önem vermiyoruz

0|0
    0|0
    • evet ilişkiler aslında hep böyle olmalı ama özel günlerde bunu yapmayı akıl edebiliyoruz keşke bu sorunuda aşabilsek inş ilerideki yıllarda böyle olur =)

• umarım :)

• Benim icin all the singel ladys day

0|0
    0|0
  • kendime cok büyük bir sürpriz yapmayı düşünüyorum hadi hayırlısı :D

0|0
    0|0
  • Sevgililer günü hayal ürünüdür, tek gerçek adana dürümüdür.

2|0
    0|0
  • ben sevgilimle olabilirim de olmayabilirim de ama her zamanı sevgililer günü kıvamında geçirmek önemli olan.

0|0
    0|0
  • sevgilim yoook. dertsiz başım =)

0|0
    0|0
  • insan yalnız olunca böyle dertleri de olmuyor

0|0
    0|0
  • 14 şubat die bi tarih yok hayatımda:(

0|0
    0|0
  • Yalnızlar partisi var mı ona bakınıyorum

0|0
    0|0
  • soru cozcem+. korelilerle webcam chatt;))

0|0
    0|0
  • Perşembe gününe denk geliyormuş.Önce işe giderim, sonra da eve döner kitap okurum.

1|0
    0|1
  • benm sevgilim öküzün önde gideni,hatrlamaz bile ayı

0|0
    0|0
  • kutlamıyorum

0|0
    0|0
  • o zhmna kdr svgili blmam grky! .))

0|0
    0|0
  • sevgililer günü çok saçma bence

0|0
    0|0
  • Hiçbir düşüncem yok sıradan bir iş günü

0|0
    0|0
  • Yalnızım dostlarımmm yalnızımmm yalnızz.. :(( Tutunn kollarımdan düşerim şimdii. Ühüü ağlayacağım.

0|0
    0|1
  • 18 yıldır benim için, 14 şubat sevgililer günü = boş geçen sıradan bir gün :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...