Felipe Melo'un Galatasaray'dan gitmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Felipe Melo'un Galatasaray'dan gitmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Keşke gitmeseydi. (Melosuz özellikle derbi izlenmez)
    38% (12)24% (20)28% (32)Oy Ver
  • İyi ki gitti.
    41% (13)55% (46)51% (59)Oy Ver
  • Gitmeseydi iyiydi.
    21% (7)21% (17)21% (24)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|38

En İyi Erkek Görüşü

• Yolun açık olsun adam! Gidişine en çok zamanında koyduğu kanaryalar ve kargalar sevinmiş.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• İki taraflı yorum yapabiliriz. Galatasaray açısından, büyük bir kayıp ve Großkreutz ile yeri asla doldurulamaz. Hoş, Süper Lig'deki hiçbir oyuncu dolduramaz ya, neyse. İtalya'da bidon olan, sürekli kart gören bir oyuncu Galatasaray'da kart görmeme rekorları kırdı, yaptığı çirkeflikler de cabası. Açıkçası, hep söylüyorum, Galatasaray geçen sene şampiyonluğu Muslera, Melo, Sneijder ve Yasin dörtlüsüyle kazandı. İkisi ofansif, ikisi defansif kabul edelim. Şimdi ise, mutsuz bir Sneijder (kadro kalitesinin düşmesinden ve sözleşme uzatılmamasından), oynatılmayan bir Yasin, gönderilmiş bir Melo ve geçen seneye nazaran formsuz bir Muslera var. Yorum sizin.

Rakipler açısından ise, bu haber büyük bir moral kaynağı olabilir zira, Melo yokken, Galatasaray eğer, orta alanı Selçuk-Bilal/Rodriguez-Sneijder üçlüsüyle kurarsa çok pozisyon vereceği aşikardır. Üstelik, Telles'in de gitmesiyle sol kanattaki hücum gücü de düşecektir. Çünkü, sol beke Hakan geçerse - ki öyle görünüyor - Hakan tamamiyle defansif bir bek. Üstelik, bu sefer stoper mevkisinde Semih-Chedjou oynadığında, yedekte iyi bir stoperi kalmıyor Hamza hocanın (Denayer ve Koray yeterince iyi değil). Großkreutz sol bekte oynarsa o zaman, mecburen orta alan Selçuk-Bilal/Rodriguez ile kuruluyor bu sefer defansif zaafiyet artıyor. Sol beke Carole'yi koyduğunuzda da Telles kadar hücum verimi alamıyorsunuz. Üstelik, Carole sezon sonuna kadar hiç cezalı/sakat olmayacak diye de bir kesinlik yok.

Kısacası, Melo gitmek istedi ve mutsuz bir oyuncuyu Galatasaray, takımda tutamazdı. Ancak, bu saatten sonra devre arasına kadar, bunun eksikliği ciddi anlamda hissedeceklerdir diye düşünüyorum. Eğer Großkreutz'u bek olarak aldılarsa, ki bu hele hele sağ bek ise, Galatasaray bu sezon kanat bindirmelerini yapamayacağı gibi, oldukça da pozisyon verir.

0|0
    0|1
    • bu sefer Großkreutz da oynatamayacaklar Galatasaray'ın ilk yarıda işi oldukça zor. 2010-2011 sezonundaki gibi ligi orta sıralarda bitirirler gibi geliyor.

• Onu bilemeyiz ama Fenerbahçe'nin çıkışı ve Galatasaray'ın düşüşü 2010-2011 sezonunu ciddi şekilde anımsatıyor. Umalım da, sezon sonunda Fenerbahçe şampiyon olup, Galatasaray büyük bir düşüş yaşayıp Türk futbolunu bitirme adına darbeler yapılmasın. Ne hikmet ki, ne zaman Galatasaray başarısız Fenerbahçe başarılı olsa, Türk futbolu gerilemeye başlıyor.

• Herif koskoca GS kulübünü parmağında oynattı.
    Gittim gideceğim derken vazgeçti imza attı, sonra aniden el veda dedi.

Yönetim ilk anda defol git deyip kapıya koyacaktı.
    Melo'ya yüz verdiler Muslera, Burak ve Sneijder de aynı yeni sözleşme istedi.
    Burak bir oynadı bir oynamadı
    Muslera aklı parada olunca hatalı goller yedi

Vs vs

0|1
    0|0
  • bence gitmesi iyi oldu
    sebebi ise her transfer döneminde sürekli sorun yaşadı
    bu yüzdendir ki gitmesi iyi oldu

0|0
    0|0
  • Büyükler temizleniyor
    Önce emre sonra melo

0|0
    0|0
  • Meloyu satmak demek Galatasarayı satmak demektir !

Yönetim kasımı göremez. iç sahadaki ilk kötü sonuçtaaaa tribünlereee kulak verin !

1|1
    0|0
  • Gitmeseydi iyiydi.

0|0
    0|0
  • Bence gitmese iyi olurdu ama kısmet.

2|0
    0|0
  • Gitti kendine köpek diyen haklı olan zat

0|0
    2|1
  • Gitmeseydi iyiydi ama olan oldu artık Melosuz başarılara devam edecek Galatasaray

1|0
    0|0
  • Melo ve Emre'nin Fb ve Gs'den Gönderilmeleri İyi Oldu.

0|0
    0|0
  • İyi ki gitti, çirkef bir futbolcu.

0|0
    0|0
  • Çok yürekten oynayan mücadeleyi seven bir futbolcu. Ama sezon başından beri söylüyor, gitmeyi kafaya koymuş. Gitmesi iyi olmuş; oyuna da , Galatasaray"a da konsantre olamıyordu. İyi olmuş; ama yerine iyi bir futbolcu ile doldurmaları gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ve iyi oldu diyorum
    Bir bu, birde emre zaten atıcaksın bunları sınır dışına

0|0
    0|0
  • Melo'yu hiç sevmem ama bu son gelişen olaylar için tebrik edeceğim. Koskoca Galatasaray kulübünü parmağında oynattı resmen helal olsun.

0|0
    0|0
  • yapılımış ilk köpek transferi cincon camıasına hayırlı olsun :D

0|0
    2|2
  • C dedim.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe'li olarak B dedim.

0|0
    0|0
  • 4 büyüklerde karaktersiz oyuncu olmaması daha iyi Emre ve Melo nun gitmesi iyi oldu

0|0
    0|0
  • oh be derbiler adam akıllı geçecek çirkeflik olmaz artık

0|0
    1|0
  • Gitmesi iyi oldu çok boşladı sezon başı kamplarına çok geç gelip formsuz kalıyordu.

0|0
    0|0
  • Gitmesi gerekenlendendi

0|0
    0|0
  • iyi oldu

0|0
    0|0
  • iyiki gitti diyorum gsli olarak

0|0
    0|0
  • RvP!

0|0
    0|0
  • gitmek isteyene kal demeyiz

0|0
    0|0
  • Kimi s3vdiysek gitti harry kewell 19 melo 3 <3 dursun ozb3k pici kedlndini satsaydin kopek

0|0
    0|0
  • Gitmemeliydi futbolcuydu hakkını veriyordu

0|0
    0|0
  • banane :D

0|0
    0|0
  • gsnin adını kirleten köpekten baska bişi deildi.

0|0
    1|2
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 7

• melosuz derbi izlenmez. ben bile acaba bu mac napacak diye mac izlemeye baslamistiim.

0|0
    0|0
  • Nazar degdirdim herhal diye dusunuyorum, gecen macta hala bu gitmedi mi yiaa yapmistim icimden iki gune gitti 8) :D

0|0
    0|0
  • Aslolan Galatasaray'dır.

0|1
    0|0
  • Melo of ya çok seviyorum onu ben

0|0
    0|0
  • Her sene gidiyor, gitmiyor muhabbeti vardı. iyi oldu.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıydım ama güçlü bir oyuncuydu yazık oldu galatasaray için

0|0
    0|0
  • Keşke gitmeseydi. (Melosuz özellikle derbi izlenmez)

0|0
    0|0
Yükleniyor...