Galatasarayınki mi taraftarmış?

Bana Türkiye'nin en ateşli taraftarı gs taraftarı diyenler burada mı?

Galatasarayınki mi taraftarmış ?

Güncellemeler:
Hala bana skorlarla gelen gsliler var :D gs taraftarı durum 4-0 olunca stadı terk eder Beşiktaş taraftarı durum 8-0 olunca atkısını açarak son dakikaya kadar takımına destek olur sizin anlayacağınız skorları inkar etmem çünkü skora göre takım tutmuyorum

0|0
7|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gram objektif olan bir futbol sever türkiyenin en iyi taraftar grubunun çarşı olduğunu bilir ve söyler.

Sen git uefa yetkilileri çağır rekor kırmamız tescillensin diye 55 bin kişiyle bağır megafonlarla birlikte çarşı çıkıp 32 bin kişiyle sadece hiç bir şey planlanmadan aşkını haykırsın ve onların desibel rekorunu geçeme sonra çık uA çarşıdan iyi yeaaa diye gezin hassktr ordan.

2|2
    1|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel olmuş helal olsun taraftar dediğin böyle olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Onlar kupa için severler
    Biz arma için 8-0 da bile yüksek sesle Beşiktaş deriz
    İstisnalar olsa da kaide budur

2|1
    0|2
  • 60 bin kişik stad da beşiktaşa 2 posta mı atmıştık ne asddggjkşi

2|4
    1|2
  • her zaman her yerde en büyük kartal

1|2
    1|2
  • Ölümüne Beşiktaş.

1|0
    0|0
  • Bu o daha iyo bu dahs iyi ne gerek var bilmiyorum gercekten ama dunyanin en buyuk taraftar olusumu uA dır bu bilgiyi verim daha ateslidir degildir demiyorum o tsrtisilir ama uA Türkiyedr fark yaratan taraftar grubudur.

0|2
    0|2
  • Harika olmuş, eline sağlık dostum :) desibel rekoru kırılan maçtaydım ve kulaklarım ertesi güne kadar uğuldamıştı.

1|1
    0|0
  • E tabi başarısızlığa alışınca beklenti düşüyor, sırtınızı dönmemeniz normal.

1|1
    0|1
    • Bu nasıl savunmadır ya öveyim derken rezil etmişsin biz sevgimizden dolayı destek oluyoruz şampiyonluk için takım tutmuyoruz sevinmek için sevmedik 100 yıl daha şampiyon olmasa ben Beşiktaş'lıyım sizde o yürek yok çünkü iyi gün taraftarısınız kendin söylüyorsun

• Beşiktaş<3
    #GururLAN

1|0
    0|0
  • Sonuna kadar Beşiktaş :)

1|1
    0|0
  • renkdaşım yürü be...:D

1|0
    1|0
  • Doğru olan nedir biliyor musun? Eğer sen bir insana hatasını söyleymiyorsan ona iyilik değil kötülük yaparsın. Çünkü hatasının farkında olmaz ve devamlı tekrarlar bilmem anlata bildim mi sevgili rakip taraftarı :)

0|0
    0|0
  • Haklisin Bir Gsli olarak soylemeliyim ki Carsi daha iyi.

1|2
    0|1
  • Bizim rekorumuz, rekor kırmak için değil, sevgiyle kendimizi kaybetmemizdendi...

1|0
    0|2
    • Ulan yanlışlıkla artı verdim :D

• Deme ya rekor kırmak için yazıyor ya onu inkar ettin sandım

• Bu işi gönülden yapan başka takım mı var Türkiye'de?

• www.ligtv.com.tr/haber/dunya-rekoru-gsarayin
    bizimki tescilli peki sizinki?

0|0
    0|0
  • Dunyanin. kabul ettigi ultraslan.. sekiztas taraftari sizi:)

0|2
    1|1
  • Kim kekledi la sizi şerefli 2. cilik mottosunu benimsemiş takımın taraftarları :D

0|2
    0|1
  • Attıgımız gol yedigimiz ofsayt olur inşallah ölümüne beşiktaş

1|0
    1|0
  • kim şampiyon olur en iyi oyuncu en iyi takım ne gibi sorularda beşiktaşı haksız yere savunmam biliyorum çünkü takımımı ama çarşıya en ufak laf yok taraftar gruplarının tanrısıdır çarşı

0|0
    0|0
  • Bende şampiyon olamasam kaç senedir bende bağırırım 132 desibel 😀😀Fenerbahçe 💙💛

0|0
    0|0
  • yani ne? böyle yapınca kupa vermiyorlar ;) kendinizi avutun

0|0
    1|2
    • Takımımı şampiyon olması için tutmuyorum :) ayrıca sana giren çıkan ne ben bana gs taraftarı ile Beşiktaş taraftarını karşılaştıranlara sordum

• giren çıkan sana ki kendini avutuyorsun bebek ;)

• Kendimi avuttuğum falan yok soruyu bana bunu söyleyen gslilere sordum

• açık konuşmak gerekirse gs bir alt sırada kalıyo benim gözümde ilk sırada ise şimşekler grubu adana demirspor doğruları konusmk lazım şimdi

0|1
    0|0
  • kim demis en atesli taraftar gs diye :D

0|1
    0|0
  • Saçmalama kanıtlanmıs bişi bu. En iyi taraftar türkiyede besiktaştır

0|1
    0|1
  • ikiside değil fenerbahçe taraftarı :D en zor zamanda bile takımına destek olan tek taraftar grubu kombine biletler ve forma satışındanda anlaşılacağı gibi onlar konuşur fener alır

0|0
    0|1
    • Ben takımım her kaybettiğinde Kartal Yuvasından alışveriş yapıyorum öyle söyleyeyim sana destek böyle olunur sen gel gösteriş yap

• Bak ya :D sizin taraftara laf eden yok ama BEŞİKTAŞ'IN taraftarı ile karşılaştıramazsın bile :)

• neyse öyle olsun bakalım kartaliçe :D

• renktaşım tabiki BEŞİKTAŞ YAHU :D :D

0|1
    0|0
  • ne var arkadaşım la

0|0
    0|0
  • Bruge maçında kaleci bir hatalı gol yedi diye adamın ölmüş annesine küfür edecek kadar şahsiyetimizi kaybetmedik

0|0
    0|0
    • O maçta bende vardım ve küfür edenlerin inadına Tolga'ya tezahürat yaptım daha sonra onların adına Tolga'ya çiçek verdiler zaten Beşiktaş'a Beşiktaş'ın futbolcularına küfür edenler Beşiktaş taraftarı değildir zaten eğer onları yapıyorlarsa iyi gün taraftarı gslilerden bir farkı kalmaz ben onları Beşiktaşlı olarak görmüyorum zaten

• Biz takıma sırt dönmüyoruz biz yönetime dönüyoruz siz bağırıp çağırırken biz 3 boyutlu koreografi dersi veriyoruz. Şerefli üçüncüler gidin olimpiyat ta Drogba koyduktan sonra olanları hatırlayın şampiyonluk uzak menemene tuz at

0|1
    0|0
    • Nimetle bile dalga geçecek kadar düşmüşseniz ben daha bir şey demem

• Dursun a rağmen bütün nakit imi gs store harcadım sen ne diyorsun sizin Türkiye kupasında şike yaptığımız sezon biz şerefimizle 8. Olduk takımı bırakmadık

• Müzemizde helal kupa yok öyle tabi size 6 attığımız 8 attığımız maçlarda şikeydi uefa ve süper kupa yı da şike ile aldık demi gidin futbol tarihi öğrenin

• Çarşıda sütten çıkmış ak kaşık değilki geçen sene olimpiyatta galatasaraya yenilince neler oldu gördük

0|0
    0|1
    • Yenilgi için mi taraftar sahaya atladı sanıyorsun bence sen kendi taraftarlığını tekrar gözden geçir daha olayı bilmiyorsun :/

• Az bile yapıldı türk hakemleri Beşiktaş'ın hakkını vermiyorlar hakkımızı aramayalım mı

• Arayında sahaya atlayarak değil gider maçın tekrarını istersiniz ama tüpçü azizin köpeği olduğundan yapmaz tabi

• İyi gün taraftarı cincondan çıkar

1|0
    0|2
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 6

• Size bu başarınızdan dolayı Altın 3. lük veriyoruz :D d:SWD:as

1|1
    1|1
  • bunu yazmaktaki amaç ne?

0|0
    0|0