Galatasarayınki mi taraftarmış?

Bana Türkiye'nin en ateşli taraftarı gs taraftarı diyenler burada mı?

Galatasarayınki mi taraftarmış ?

Güncellemeler:
Hala bana skorlarla gelen gsliler var :D gs taraftarı durum 4-0 olunca stadı terk eder Beşiktaş taraftarı durum 8-0 olunca atkısını açarak son dakikaya kadar takımına destek olur sizin anlayacağınız skorları inkar etmem çünkü skora göre takım tutmuyorum

0|0
732

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gram objektif olan bir futbol sever türkiyenin en iyi taraftar grubunun çarşı olduğunu bilir ve söyler.

Sen git uefa yetkilileri çağır rekor kırmamız tescillensin diye 55 bin kişiyle bağır megafonlarla birlikte çarşı çıkıp 32 bin kişiyle sadece hiç bir şey planlanmadan aşkını haykırsın ve onların desibel rekorunu geçeme sonra çık uA çarşıdan iyi yeaaa diye gezin hassktr ordan.

2|2
    1|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel olmuş helal olsun taraftar dediğin böyle olur

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 31

• Onlar kupa için severler
    Biz arma için 8-0 da bile yüksek sesle Beşiktaş deriz
    İstisnalar olsa da kaide budur

2|1
    0|2
  • 60 bin kişik stad da beşiktaşa 2 posta mı atmıştık ne asddggjkşi

2|4
    1|2
  • her zaman her yerde en büyük kartal

1|2
    1|2
  • Bu o daha iyo bu dahs iyi ne gerek var bilmiyorum gercekten ama dunyanin en buyuk taraftar olusumu uA dır bu bilgiyi verim daha ateslidir degildir demiyorum o tsrtisilir ama uA Türkiyedr fark yaratan taraftar grubudur.

0|2
    0|2
  • Ölümüne Beşiktaş.

1|0
    0|0
  • Harika olmuş, eline sağlık dostum :) desibel rekoru kırılan maçtaydım ve kulaklarım ertesi güne kadar uğuldamıştı.

1|1
    0|0
  • Sonuna kadar Beşiktaş :)

1|1
    0|0
  • E tabi başarısızlığa alışınca beklenti düşüyor, sırtınızı dönmemeniz normal.

1|1
    0|1
    • Bu nasıl savunmadır ya öveyim derken rezil etmişsin biz sevgimizden dolayı destek oluyoruz şampiyonluk için takım tutmuyoruz sevinmek için sevmedik 100 yıl daha şampiyon olmasa ben Beşiktaş'lıyım sizde o yürek yok çünkü iyi gün taraftarısınız kendin söylüyorsun

• Doğru olan nedir biliyor musun? Eğer sen bir insana hatasını söyleymiyorsan ona iyilik değil kötülük yaparsın. Çünkü hatasının farkında olmaz ve devamlı tekrarlar bilmem anlata bildim mi sevgili rakip taraftarı :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş<3
    #GururLAN

1|0
    0|0
  • renkdaşım yürü be...:D

1|0
    1|0
  • Bizim rekorumuz, rekor kırmak için değil, sevgiyle kendimizi kaybetmemizdendi...

1|0
    0|2
    • Ulan yanlışlıkla artı verdim :D

• Deme ya rekor kırmak için yazıyor ya onu inkar ettin sandım

• Bu işi gönülden yapan başka takım mı var Türkiye'de?

• Dunyanin. kabul ettigi ultraslan.. sekiztas taraftari sizi:)

0|2
    1|1
  • www.ligtv.com.tr/haber/dunya-rekoru-gsarayin
    bizimki tescilli peki sizinki?

0|0
    0|0
  • Kim kekledi la sizi şerefli 2. cilik mottosunu benimsemiş takımın taraftarları :D

0|2
    0|1
  • Attıgımız gol yedigimiz ofsayt olur inşallah ölümüne beşiktaş

1|0
    1|0
  • kim şampiyon olur en iyi oyuncu en iyi takım ne gibi sorularda beşiktaşı haksız yere savunmam biliyorum çünkü takımımı ama çarşıya en ufak laf yok taraftar gruplarının tanrısıdır çarşı

0|0
    0|0
  • Bende şampiyon olamasam kaç senedir bende bağırırım 132 desibel 😀😀Fenerbahçe 💙💛

0|0
    0|0
  • kim demis en atesli taraftar gs diye :D

0|1
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse gs bir alt sırada kalıyo benim gözümde ilk sırada ise şimşekler grubu adana demirspor doğruları konusmk lazım şimdi

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 6

• bunu yazmaktaki amaç ne?

0|0
    0|0
    • Soru bana gs taraftarıyla Beşiktaş taraftarını karşılaştıranlara

• Size bu başarınızdan dolayı Altın 3. lük veriyoruz :D d:SWD:as

1|1
    1|1