Bazı üyelerin amacı ne gerçekten merak ediyorum ?

komple bütün yorumları cevapları baştan aşağı hatta olumlu cevapları bile eksileyenlerin amacı ne yav sorunlularmı acaba .. He bide suda var mesela kendim sorum olsun başkaasının sorusu olsun mesela soruya 5 yıldız veriliyo 2 dk sonra biri egosunu tatmin ediyo herhalde tek yıldız olmuş .. Yıldız veya eksi artıda değilim maksat burda muhabbet hatta kendi sorumu geçtim herkes için diyorum .. Şimdi bazı sorular eğlence amacının dışında gerçekten öğrenmek içinde soruluyo 5 yıldız verildiği zaman göze çarpar o kişi daha çok kişiye ulaşır daha iyi cevaplar alır belki; bunu bazları niçin baltalıyo acaba.. canları sıkılıyo ego tatminimi yapıyolar anlamıyorumki ..

Güncellemeler:
cok tatmın oldum arkadaslar saolun 5 yıldızım oldu :))) le havle yaw ))

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Egonu sisireyim verdim 5 yildizi :)

Ben ne eksiye ne artiya nede yildiza bakiyorum !

Soru güzelse veririm 5 yildizi

Cevap güzelse veririm artimi

Cok güzelse en iyi cevap secerim

Bunlari yaparken yalakalik olsun diye yapmam , leveli yükselsin diye en iyi cevap secmem ,

Hatta sectigimi asla degistirmem !

0|1
    3|0

Kızlar Ne Diyor 12

Erkekler Ne Diyor 7

• geçen gün aynanın karşısında sordum kendime neden eksiliyorum sonra bir daha düşündüm düşündüm ve sonunda anladım ki ben eksi fetişi mişim :(

1|1
    1|0
  • ne takiyorsun ya alti ustu sanal site eksilesinler zaman geciriyorum bi halti ciddiye aldigim yok eksilesinler alsinlar eksileri dotlerine tipa koysunlar sonra

1|1
    2|0
    • yok yaw takmıyorum aksıne eksiler makara oluyo ama sımdı biri ciddi bi sorduğu zaman 5 yıldız oldumu ön planda olur daha cok kısıye ulasır burdan sey ettim hacum yoksa yemısım yıldızı punanı eksiyi artıyı

• sorunu herkes goruyor cvblamak isteyen cvblar takma sen eglen gec

• eğlendık zaten ben sadece su içtim

• şukulayın panpalar beni..

1|2
    0|1
  • Evet bu site yapımcıları şu eksileyenleri de görüntüleme olayına geçse onları aramızdan atma engelleme fırsatı bulabiliriz ama böyle bir yazılımları yok henüz galiba :(

0|1
    2|0
  • onların canı sıkılmış

0|1
    1|0
  • Beni sevenler eksilesin...

Bak şimdi nasıl artıları alıyorum :))

1|0
    2|1
  • bak sende egonu tatmin ettin şimdi sana 10 yıldız :)

0|1
    1|0
Yükleniyor...