Spor yapıyorum protein tozu?

Spor yapıyorum spordan sonra ertesi gün kas ağrısı falan oluyor 4 aydır spora gidiyorum ve yorgun oluyorum biraz protein tozu kullanmalı mıyım sizce ne tavsiye edersiniz

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• tavsiye ederim protein tozu kasları toparlar vücuda protein sentezlendiği zaman kasların kendini koruyor üstelik ve ayrıca belirttmek istiyorum protein tozları ilaç değildir tedavi edici özellikleri yoktur protein tozları besinlerin öğütülmüş toz haline getirilmiş formudur bir zararı yoktur dozunda kullandığınız sürece tabii.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Enerji istiyorsan c4 kullancaksin sonra daha fazla calisicaksin hemen istedigin vucud olcak her an kalp krizi gecirme duygusu ile yasayacaksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kas ağrılarının nedeninin Protesin tozu almamaktan mı kaynaklı olduğunu düşünüyorsun? Kas ağrılarının nedeni büyük ihtimal dinlenme , ısınma ve soğuma ile ilgili.. Ancak beslenme konusunda da bazı besinleri eksik bıraktığında kaslarında ağrıya neden olur. Bunları bir araştır derim. İyi çalışmalar

1|0
    0|0
  • Basit bişey dicem iyi oku. Kas ağrısıyla protein tozu içip içmemenin bir alakası yoktur. Protein tozu spordan hemen sonra içilmelidir. En kısa sürede yani. Amaç kasları beslemektir.. Yorgun oluyorum ağrı çekiyorum diye sakın protein tozu alma. Başka nedeni vardır onun

1|0
    0|0
  • 4 ay için erken eğer yeni başladıysan. Kas inşa etmeye başladığını hissediyorsan o zaman whey ile başla. Bu da alman üretimi olan markalar olsun tavsiyem multipower vs. Ancak protein tozu yorgunluğunu gidermez... Protein bir kere yorgunlukla ilgili birşey değil. Tavsiyem günde 5-10 gr kreatin alarak yorgunluk hissini azaltman. Biraz terleme yapar sadece.

1|0
    0|0
    • Ayrıca kas ağrılarını gidermek için glutamin de kullanabilirsin kas onarımında çok yardımcı olacaktır. Ancak yine de bunun için erken. Ağrılar yıprattığının belirtisi ve bu da iyi birşey. Spor öncesi ve sonrası protein alımını arttır. Temiz beslen. Her söylenene kulak asma

• toparlanmaya faydalı olan supplementler var yani toz dediğiniz şey veya hap glutamine en iyi toparlayıcıdır herhalde kas ve eklemlere çok faydası var

1|0
    0|0
  • Kullanmalısın ama porsiyonlarını iyi ayarlaman lazım. Kaslarının ihtiyacından fazla alırsan yeni kas hücreleri üretip hacim kazanırsın.

1|0
    0|0
  • tabıkıde kullanmalısın bıde bcaa var onuda kullanman gereklı

1|1
    0|0
  • Doğal olarak beslenmen yetersizse protein kullanabilirsin ama fazla kullanırsan kaaciğerde yaglanma yapar

1|0
    0|0
  • 4 aydır yapıyorsan artık toz kullanmaya başlayabilirsin whey protein herhangibir marka olabilir.

1|0
    0|0
  • tavsiye etmem, yorgunluğun tozlarla ilgisi yok. yorulmayana ekmek yok

0|0
    0|0
  • protein tozu alacağına yumurta tüket bol bol... beyazını özellikle..

0|1
    0|0
  • Tavsiye etmem.

0|0
    0|0
  • proteinler doğrudan enerji kaynakları değildir

protein tozu yerine nox tarzı enerji verecek şeyler bakabilirsin

0|0
    0|0
  • beslenmen yetersızse protein tozu alabılırsın ama ertesı gun olusan kas agrılarından sıkayetcıysen glutamın alman lazm.

0|0
    0|0
  • Bence kullanma.

0|0
    0|0
  • içme çükün kalkmaz

0|0
    0|0
  • Hayırr

0|0
    0|0
  • yalan dolan hepsi

0|0
    0|0
  • Yorgunlukla ağrı ile tozun alakası yok iyi beslen yeter bide 4 gün felan ara verysan ondan da olur

0|0
    0|0
  • Spor öncesi iyi karbonhidrat alman lazım senin.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...