Milli Takım Arasından Nefret Eden Kaç Kişiyiz?

Bu kadar gıcık olduğum şey az vardır sanırım hayatta. Biz lig izlemek istiyoz bize ne milli takımdan ya allah allah

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında bir bakıma doğru. Milli takımlar, özellikle artık büyük takımlar için bir külfet haline gelmeye başladı. En önemli oyuncularını buraya gönderip, sakatlanma ihtimallerini artırıyorlar. Bana göre, milli takımlar gönüllü olmalı. Yani futbol sorumlusu, oyuncuyu çağırınca, oyuncu tek başına gitmeme kararı alabilmeli. Şu anda, gidip gitmeme kararını, gerekçeli bir biçimde ancak oyuncunun kulübü talep edebiliyor. Bana kalırsa da, milli takımda büyük takımlarda oynayan futbolcular oynamamalı, o formayı gerçekten isteyen ve adını duyurmaya çalışan, hırslı ve vatan sevgisi dolu oyuncular almalı. Hem bu sayede, uluslararası alanda gönderilecek yerli oyuncularında sayısı artabilir. Üstelik, ekstra yorgunluk kafasında olan topçuların da takıma verdikleri zararlar minimuma indirilebilir.

Ben olsam, milli takımlara seçim kriterlerini daha farklı yapardım gerçi. Fatih Terim, altyapı da altyapı diyor ama şu ana kadar hiç dikkat çeken genç bir oyuncu göremedik. Gördüğümüz oyuncuların büyük çoğunluğu büyük takımlar, Avrupa kupalarına oynayan takımlar ve son haftalarda formda olan oyuncular oldu.

Eminim ki, büyük takımların hocaları, milli takım aralarında diken üstünde bekliyorlardır araların bitmesini. Sonuçta ara bittikten 1-2 hafta sonra Avrupa maçları başlıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Cenk Tosun alınmayınca haklı olarak bozuldum ama yapacak bir şey yok. Benim milli takımımda Beşiktaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Öyle deme milli takım da canimiz cigerimiz
    Biraz daha yurekli oynasalar , inan milli maç arası için dua edersin

0|0
    0|0
    • fatih terim olduğu sürece izlemem

• Cenk Tosun ve Muhammed Demir varken umutu alan ve bunu yıllardır gelenek haline getiren imPARAtor benim hosuma da gitmiyor ama gavura kızıp oruç bozulmaz

• Aynen seçimleri çok yanlış

• mecbur oyuncular milli takıma gidiyor. geriye kalanlarla eksik takımla maç yapılması puan kaybı yaratabilir.

0|0
    0|0
    • Yok öyle demiyorum hiç milli takım diye bir şey olmasa keşke ya da sadece lig olmadığı zamanlar maç yapsalar :D

• milli takım olmadan olur mu hiç? federasyon lig takımlarının avrupa kupalarına katılmasına izin vermiyorum dese olur mu? bu da onun gibi. uluslararası turnuva şart,

• Milli takimda bizim sıkıntı yok ama hazirlik maclari icin evet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...