Sevgiliniz arkadaşında kalacak. Ama arkadaşının nişanlısı da o gece evde olacak. Ne düşünürsünüz?

kız arkadaşımda kalmayı çok istiyorum. Dertleşiriz konuşuruz güzel zaman geçiririz.Ama nişanlısı geceleri geç saatte uyumak için onun evine geliyormuş.Erkek arkadaşım çok tepki verdi.Ksalmasyacaksın o evde, dedi. Öyle tepki verince rahatsız oldum acaba bana mı güvenmiyor? siz olsanız ne yapardınız?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• şu nayanların güvenme anlayışıyla erkeklerinki çok farklı bi bayan erkeğin neler geçereceğini kesitirmesi çok zordur ama bi erkek başka bi erkeğin kafasından neler geçireceğini bilebilir hal böyle oluncada sen bi erkeğin yanındayken o erkeğin aklına kotü şeyler gelebilir diye ona güvenmedüğü için böyle dedüğünden eminim he bide seni çok seviyosa çok büyütüyse bu konuyu helal olsun sana belki basit gelebilir ama basit bi şey değil...enişteyi dinle haklı

2|0
    0|0
    • senin başına gelse aaaaa aşkım tabi git kal ne olacak dermiydin yada

• gerşi hiç bi kimse sevgilisi yada nişanlisı evdeyken arkadaşının olmasını istemez ama o senin arkadaşında da biraz problem var sanki

• eğer haksızsam haksızsın de yani

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben olsam ben de izin vermezdim. Sana güveniyodur ama ortamın farkında olduğu için erkeklere güvenmiyodur.

1|0
    0|0
  • Tepki gösterirdim. Çünkü bildigim bir şey var. Bir şey de olmayabilir o gece ama dünyanin bin türlü hali var. Sapık mı olur manyak mı olur. Çok uzatsaydı kalcam diye s.git kal o zaman derdim bir dahada görüşmezdim. Benim sözümden çıkamaz beraber oldugum hıc kımse. Ha cıkarsa ne olur ? Sktr olur gider bir daha da geri gelemez.

1|0
    0|0
  • Sana guveniyor soyle dusun

Sevgilin bir erkek arkadasinda.kalacak ama sevgilisu olan kizda o evde kaliyor ? Sen ister miydin

2|0
    0|0
  • Ya Kusura bakmada Diyemedin mi erkeke arkadaşına ne hakla karışıyosun dıye? ve özellikle emri vaki?

Ya karsındaki kişi nişanlı sen ne bok yemeğe konusuyon dıye sorarlar adama?

Onu gec kusra bakmada cbacım nişanlı adam evde kalınca çok pardonda grup mu yapacakmışsınız Allah aşkına o kuş beyınli sevgiline bir sor bayakım neden kalmayacakmışım? sebep nedir dıye senı gozlerıne bakarak ne cevap verecek sna?

Zaten boyle pisliq bır dusunceye sahiğsede tavız verme şutla gitsin derim..

Düşünsene yarın bir gün evli çiftlerin evinede gidemezsin :))

0|0
    0|0
    • Yorumalrın tamamına bakıyorumda... Kimsein Kimseye güveni yok :)) Siz Güvensiz ilişkilerinize devam edin ;))

• grupçu değillerse problem yok :::::::::::::::::::

0|0
    1|0
  • sevgilin doğrusunu yapıyor bunun güvenle alakası yok kim olsa aynıyı söyler

1|0
    0|0
  • Haklı bence,sana güvenmediğinden değil erkekeğe güvenmediğinden o tepkiyi vermiştir.

1|0
    0|0
  • Sana güvenmemesiyle alakası yok. Ve bence haklı göndermeme konusunda

0|0
    0|0
  • hem seni hemde ilişkinizi düşündüğü için istemiyor. çoğu erkek de istemez bunu. devir kötü kimseye güven olmaz.

0|0
    0|0
  • adam haklı kıskanıyor

0|0
    0|0
  • karşı çıkardım kesinlikle. yabancı bir erkek olacak sonuçta, güven olmaz.

0|0
    0|0
  • bende olsam aynı tepkiyi veririm ayrıca tam tersi düşün sevgilin uyguluyor sen ne hisedersin

0|0
    0|0
  • Bunlar sakın grup kurup eurovizyona katılmasınlar :))

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bak şuraya yazıyorum , benimki de gidemez ...

2|0
    0|0
  • Sen kendini onun yerine koy ne yapardın? haklı bence tepki vermekle.onu dinlesen daha iyi edersin

3|0
    0|1
  • sende dusun sen olsan bole b durumda erkek arkadasına izin verırmydın sahsen bn izin vermezdım içim içimi yerdı

2|0
    0|1
  • sana güvenmemesiyle alakası yok ben bile sevgilimn öyle bi durumda olmasını istemezdim yani arkadışı ve onun nişanlısı ve o aynı evde çok saçma..

1|0
    0|2
  • vala çocuk haklı bende çok kıskanıyorum bi kızla aynı ortamda olmasına sinir oluyorum çnkü onu çoook seviyorum tek sebebi bu ♥

0|0
    0|0
  • erkek arkkdaşın haklı bn olsm bnde izin vermezdm benim yapmak istdgm bşyi başkaları sevdgim insnla yapck

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın haklı ben erkek olsam bende göndermezdim.

0|0
    0|0
  • Hey ya, gayet normal birşey.. Başı boş bıraksa daha mı iyi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...