Galatasaray neden hiç transfer yapamadı?

sizce neden hiç transfer yapamadı fenerbahce felan hep güzel güzel oyuncular aldı biz neden alamadık kıskaniyorum

v. Persie var adamlarda yahu

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• bu sene fenerbahce iyi işler yapacak gibi

0|0
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Yonetim beceriksizligi ve teknik heyetin amatorlugunden surekli olarak tutarsiz bahaneler atildi ortaya

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• İstese de yapamaz. Bunun yönetim beceriksizliğiyle, vizyonsuzluğuyla alakası yoktur. UEFA Mali Fair-Play kriterlerine göre, Galatasaray, yine UEFA'nın belirlemiş olduğu bütçe kısıtlamasını aşarsa, Avrupa kupalarından 1 yıl men edilir, bu demektir ki, Galatasaray 1 sezon boyunca Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'ne katılamaz. Üstelik, bence Galatasaray taraftarı, bu borç batağındaki kulübün yine de transfer dönemini transfersiz geçirmemesine şükretmeli. O transferlerin tamamı yönetim başarısıdır.

Fenerbahçe ile Galatasaray'ı bir tutmayın lütfen. Fenerbahçe senelerdir doğru düzgün transfer yapmadan bütçesini bekletti. Galatasaray ise, Mancini ve Prandelli döneminde harcadığı paraların haddi hesabı olmaksızın sürekli para harcadı. Üstelik, Fatih Hoca'nın geldiği dönemde yaptığı revizyonun bedelini de taksitlendirerek ödemeye çalıştı ki, hala ödüyor (O revizyonu yapmadan önce ligi 8. sırada tamamlamış, Fenerbahçe şampiyon olmuştu). Üstelik, Fenerbahçe'de transfer bağlantıları uluslararası iyi olan Guiliano Terraneo var. Ek gelirlerin yanında, sponsorluk anlaşmaları, stad ismi gibi birçok gelir de elde etti. Aynı zamanda Moussa Sow gibi bir maç oynayıp beş maç yatan bir oyuncuyu da 16 milyona satarak Nani ve Van Persie'nin de parasını çıkarttı.

Galatasaraylılar, yönetime ve hocanıza sövmeyin. Onların bir suçu yok. Zamanında, Fatih Hoca'yı küfür eder gibi yollayan, sonraki gelen iki İtalyana dünyaların bütçesini verip, sonra da kovan bir önceki yönetiminize kızın. Galatasaray, bu duruma rağmen bile transfer yapabildiyse şükredin.

Fenerbahçeliler, sakın kadro kalitenize aldanmayın.3 kulvarda şampiyonluk beklemeyin. Eğer Vitor Pereira, bu şekilde giderse, zaten sezon sonunu göremeyecek. Takımda, organizasyon, uyum ve sistem problemi var. Kadroda, yaratıcı ve tempoyu belirleyecek bir göbek orta saha oyuncusu yok. Sol stoper yok. Her şeyden önemlisi, ligin ikinci yarısına kadar, hamle forveti yok. Ligdeki hemen her takım Fenerbahçe'ye karşı kapanacak, iş zor. Saygılar.

0|0
    0|0
  • Bu sene melemen yiyeceklermiş

0|0
    0|0
  • Zenginin Kağnısı Dağdan Aşar, Fakirin Eşeği Düz Yolda Şaşar..

0|0
    0|1
  • Maddi durumdan dolayı. Kimse İbrahimoviç'i almak istemeyecek kadar aptal değil. Büyük borçlar söz konusu. Taraftara yansıtılmıyor ama böyle bir sorun var.

0|0
    0|0
  • Onların ihtiyacı vardı onların aldıkları oyuncular zaten bizde mevcuttu ama adam gibi bir iki kişi olsa iyiydi gene yoksa kadro iyi :) şampiuonlugun en büyük adayı hala gs ki bence oturmuş bir kadro her zaman avantajlıdır

0|0
    0|0
  • Fakirler fakir

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe bana kalırsa s alaktır Hayır yani sampiyonlar ligne mi gidiyorsunda bu kadar transfer yapıyorsun takıma 3 5 oyuncu takviye edilir adamlar 3 5 oyuncu bıraktı halan alıyorlar kadro zenginliği böyle 9lmaz bu gorgusuzluktur

0|0
    1|0
  • Para yok şampiyonlar liginden gelecek parayı bekliyorlar bırçiler.

0|0
    0|1
  • parasızlıktan

0|0
    0|1
  • Jason Denayer, Kevin Grosskreutz Dedemmi Aldı Bunları Biz Almadıysak Çakma Gsli..

0|0
    0|0
  • ıste songun transferlerı

0|0
    0|0
  • Paranız yok :D

0|0
    0|0
  • Para yok. s

0|0
    0|1
  • Hem borcumuz çok, hem mevcut yönetimin vizyonu yok maalesef..

0|0
    0|1
  • Yönetim berbat ya, ffp bahane ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlıyım bizim sesimiz çıkıyor mu hiç "D

0|0
    0|0
  • bizim 4 yıldızımız var herşeyden önce :D

0|0
    0|0
  • Ffp...

0|0
    0|0
  • kim si.. ker gs'yii

0|0
    0|0
  • akıllı takımda ondan :)

0|0
    0|1
  • Çünkü paranız yok..

0|0
    0|1
  • Aslanlar yanlız yasar 💛❤️

0|0
    0|0
  • Hükümetin kurulmasını bekliyorlar heralde Adnan polattan beri hükümetin yalağı oldular y ondan heralde.

0|0
    0|1
  • çünkü cincon fakir

0|1
    0|1
  • Kiskanin :D

0|0
    0|0
  • yönetim istifa

0|0
    0|0
  • Bugün 4 tane yaptı ya :D

0|0
    0|0
  • Millet futbolcu alır biz kupaları alırız raaadol :)

0|0
    0|1
  • gerizekalı yönetim son yaptığı transferide geç yaptığı için 6 ay oynatamayacakmış

0|0
    0|0
  • Aysal gavvatinin para carcur etmesinden dolayi ve de biraz yonetimin beceriksizligi.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Paramiz yok gizlicim

0|0
    0|0
  • Para mı var? :) Har vurup harman savruldu borç gırtlağa dayanınca mecburen durakladı transferler.

0|0
    0|0
  • Çünkü takım içi "Denge" önemli :D :D ayrıca Umut var daha ne olsun :D :D

1|1
    0|1
  • Birkaç transfer yaptık ama yeterli değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...