Üniniversitede hocalarla aranız nasıl acaba?

MRHBA dostlar bölümünüz ne? kaçıncı sınıfsınız ? hocaların gözüne girmek derdiniz var mı ? nasıl hocalarla yakın ola biliriz ? taktikler stratejileriniz varsa sevinirim :)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• hukukçu şu çocuğun yaşayıp yaşamadığını bir öğrenin demiş sınıfta

o derece yakındım yani

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Müzik Öğrt 4. sınıf. Hocaların gözüne girmeye çalışma. Kendini geliştirmeye çalış. En iyisi olmaya değil. En özgün olmaya çalış, bu istediklerin zaten yerine gelecektir.

1|0
    0|0
  • olabildiğin kadar uzak ol yoksabaşına bela alırsın her türlü ayak işini yaptırırlar hatta okula bile gitme yerine imza attır.

1|0
    0|0
  • ege üniversitesi ziraat fakultesi zootekni bölümü 1. sınıfım :) hocaların yarısını tanımıyorum tanıdıklarımında ısmını bılmıyorum sadece sima olarak tanıyorum :) eminim onlarda bnı tanımıyodur :D

1|0
    0|0
  • fakülte yıllarında ne hocalar beni tanırdı ne de ben hocaları ta okul bitene kadar ama bölümü de dereceyle bitirmiştim, hocaalarla tanışmak gibi derdim olmadı ve tanımamak daha iyiydi en azından bir sıkıntı olunca dik duruşunu gösterebiliyorsun, samimi olunca pek takmazlar ...

0|0
    0|0
  • uzun eşşek oynardık ünüide hocalarla :D

1|0
    0|0
  • hocalara yağ çekmedi hiçbirzaman onların görevi öğretim benimkisi ise öğrenmek...sadece oturdukları makama saygım olmuştur

0|0
    0|0
  • Kendi hayatini yasa bosver hocalari derslerini ogren saygili ol yeter

0|0
    0|0
  • soran,en önde oturan gözlüklü kız

0|0
    0|0
  • Bizim bir hoca cemaatçi pilavlıya çağırıyor gidiyoruz :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• psikoloji 3. sınıfım hep en önde oturur ders dinler not tutarım nasıl bilirdiniz diye sorsalar çalışkan ders dinleyen derler. bişey yapmana geerek yok. arada derslere katıl soru sor.dinlemiyorsan bile dinliyormuş gibi yap. ama burası lise değil kanaat notu için yalakalık yapmaya gerek yok. neysen onu alıyorsun sınavda.

0|0
    0|0
  • reklamcılık bolumundeyım 3. sınıftayım hocalarımla aram ıyıdır genel olarak :) gozlerıne gırmek ıcın ozel bısey yapmıyorum ozel sohpete bıle gırmıyorum dersten derse.yalnız bı hocam harıc arkadas gıbıyız normalde de telefonlasıyoruz kadın melek gıbı bısey genc olmasından da kaynaklanıyo tabı kafa dengı.sergılere muzelere gıdıyoruz arada bırlıkte ama stratejı uygulamıyorum hıcbırıne :)

0|0
    0|0
  • İyiydi... Arkeoloji idi... 2007'de mezun oldum... Kimseye de yağ çekmedim...

0|0
    0|0
  • Gözlerine girmek gibi derdim yok, saygılıyım onlara karşı seviyorlar beni.

0|0
    0|0
Yükleniyor...