Çok üzgünüm ne yapabilirim?

erkek arkadaşımın mağazada alarmlı ürünün alarmını çıkarıp onu üstüne giyip çıktığını düşünüyorum nasıl der iseniz... denedi çıkardı sonra ben kabinden çıktım o üstünü düzeltecekti açma sakın dedi şüphelendim sonra üstünü tamamen giymiş bir şekilde çıktı montunu falan iyice kapatmış şüphelendim sonra aşağı inip ben onu alcam bekle sen dedi kolunu oynattı o ara sanırım o tşörtün rengini gördüm çok emin değilim ama ne bileyim bi kuşku duyuyorum bana bi keresinde bi arkadaşının bu alarmlarını çıkarttığını söylemişti ne yapmalıyım ama sevgilime güveniyorum bence bana öyle geldi gibi çünkü dinine bağlı biri bu tarz bi hata yapmaz

Güncellemeler:
ŞÖYLE BİRŞEY YAPSAM OLUR MU MİSAL BANA BAŞKA Bİ ARKADAŞIM ANLATMIŞ GİBİ ONA ANLATSAM DA TEPKİSİNİ ÖLCSEM NASIL DAVRANCAK NE DİYECEK GİBİSİNE HEM ONU KIRMAMIŞ OLURUM

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• Emin değilsen suçlayamazsın. Ama bu senin içini kemiriyorsa kendisine durumu kırıcı olmadan anlat. Alarmı neden çıkarttı onu sor istersen ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ama o sekilde yapınca da tepkısını agır olacagını hepımız bılıyoruz. cunku yaptıgı sey ıı bı davranıs deıl kımse bunu kabul etmez. onu sadece somut seylerle kanıtlayabılırsın..

0|0
    0|0
  • öle bse dusunuyorsan kesınlıkle onunla konusman gerekıyo ve gerekirse kurtulman...dınıne baglı bırıyse ozellıkle yaptıgı sey kul hakkına gırer.. ama iftira atıp atmadıgınıda ıyı dusun yoksa onu kırarsın..

0|0
    0|0
  • böyle bişi yapmışsa gerçekten çok mide bulandırıcı bişey. bi de bunu sevdiğin insanın yaptğını düşünmek berbat bi durum heralde.

0|0
    0|0
  • getirip buraya da dini sokmayı başarmışın ya helal sana..dini imanı boşver de herifte acayip bi kişilik zaafiyeti var,ver yolu gitsin

0|0
    0|0
  • vay anasını bee

sevgilin kıyafete pek para vermiyor heralde

0|0
    0|0
  • öyle yaparsan anlar eşek değilse.daha çok rencide olur bence:D

0|0
    0|0
    • Rencide olursa ve eğer yaptıysa ki yapmadığını düşünüyorum bi şekilde düzeltir yanlışını

• öyle yapmadğını düşünüyosan mevzuyu hiç açma..yaptıysa mutlaka bi yerde bi açık daha verir o zaman emin olursun zaten.

• inşallah ya çok seviyorum ama güvenimi kaybetmekten korkuyorum inşallah öyle bişey yoktur :(

• sevgilin at hırsızımı yoksa

0|0
    0|0
  • dindar insanlarda hırsızlık hastalığı olabilir tıpda bunun adı kliptonami derler

0|0
    0|0
  • hastamı bazılarında hastalıktır yoks aihtiyacımı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yapmamıştır inşAllah :/

0|0
    0|0
  • bu bi hastalık sanırım.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum canım ama bana hediye alırkende öyle oldu montu denetti çıkardı ben üstümü giyerken aldım dedi ama elinde ne bi poşet ne de bir fiş vardı bilmiyorum belkide bana öyle geliyor

• yapmamaıstır kndı kendını doldurma sımdıden hemnde gunahını alma

0|0
    0|0
  • Umarım yapmamıştır. :S ne diyim ki

0|0
    0|0
  • yapmamıştır ya kötü düşünme

0|0
    0|0
Yükleniyor...