Kıskanç mısınız? Kıskandığınızda neler hissediyosunuz?

kıskanç bir yqapınızmı var,yoksa hayır değilim mi diyosunuz?kıskandığınızda ne hissediyosunuz ne yapmak istiyosunuz o ruh haliyle?

0|0
17|11

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Kıskanç olmak veya olmamak aslında kişinin kendi elindedir. Ancak insan olarak biz değer verdiğimiz şeyleri kıskanırız farkında olmadan. Bunu karşı tarafa ne kadar çok hissettirirsek o kadar kıskanç görünürüz. Hissettirmezsek te demokratik uyumlu hoşgörülü görünürüz. Bence duygularımızı biraz dizginleyip kıskançlığı kontrol altında tutmak en önemli şey. Çünkü ikili ilişkilerin geleceğini kaderini belirleyen bir olay diye düşünüyorum. Pamuk ipliğine bağlı gibi sanki dozu çok iyi ayarlamamız gerekiyor. Azı yarar çoğu zarar gibi:)))

1|0
    0|0
  • evet kıskancım ama oldugu kadar seven kıskanır

2|0
    0|0
  • Fazlasıyla kıskancım. Ne yaparım ya aynısını karşıdakine yapmaya çalısırım ya da direk bağırır çağırırım. 2. genelde kızların hoşuna gittiğinden 1. yi yapıp keyfime bakıyorum

0|0
    0|0
  • kıskandığımda kendime zarar veriyorum bir yerleri yumruklarım ya da üst üstesıgaraiçerım

1|0
    0|0
  • kıskanç biriyim.kıskanırken sinirden geviş getiriyorum :(

1|0
    0|1
  • kırmak, dökmek, gebertmek vs.

1|0
    0|0
  • kıskanmak hobilerim arasında diyebilirim ya..kıskanmayan erkek gitsin babet giysin zaten.

1|0
    0|0
  • az da olsa kıskancım duruma göre ama kıskanınca o kişi kasten kıskandırıyorsa soğurum ondan

0|0
    0|0
  • Evet kıskanç bir insanım

kıskandığımda dışarı vurmam pek biraz ifadem düşer.

zaten o da eşşek değil ya anlar herhalde :)

0|0
    0|0
  • Seven insan kıskanmaz mı böcüğüm :D

0|0
    0|0
  • çevremdeki kıskanabilceğim bütün erkekleri temizledim.Maçoyum galiba :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...