G. Saray'dan hiç ayrılmayı düşünmeyen Melo Inter'de ne düşünüyorsunuz?

H. HAMZAOGLU : insan gibi değil hayvan gibi sevinmeni istiyorum MELO: Her zaman abi :))) bkz: Gora

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi oldu lig çirkeften kurtuldu.

0|0
    0|0
  • Melo'yu çekemeyenler mutluluktan bayram ediyor.

0|0
    0|0
    • Sike davası çıkıp Fenerde santos niang lugano gibi oyuncularıni Trabzon oyunculari gönderirken de 36 puan fark yiyenler bayram ediyodu..

• ney :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok büyük hatadır. Felipe Melo, Galatasaray'ın can damarlarından biridir. Melo'nun oynamadığı maçlarda Galatasaray'ın verdiği pozisyonlar ortada. Ancak, oyuncu ben gideceğim diyorsa, kimse bir şey diyemez. Serbest kalma bedeli ödendiği sürece, kulübün yapacak bir şeyi yoktur.

Kevin Großkreutz, gelmiş bu arada sanırım, Melo'nun yerinde oynayacak. Eğer sol bekte oynarsa, orta alanı Selçuk-Bilal ile kuran Galatasaray çok pozisyon verir.

0|0
    0|0
  • İki yuzlulugun kitabı yazıldı kısaca
    Su meloya verdikleri değerin çeyreğini Sabri reyize vermediler

0|0
    0|0
  • zaten sürekli gitmek istedi. ama inter 1 yıl daha bekleyip bedava almak isteyince bence bir oyun oynandı ve meloyla sözleşme imzalandı. Böylece inter meloyu bedava alamayacağını anlayınca parasını ödeyip almak zorunda kaldı. Taraftar üzülmesin. Bize çok hizmetleri geçdi ama adam kendi gitmek istedi. Yolu açık olsun.

0|0
    0|0
  • İstemeyen s.. kt.. r olup gider

0|0
    0|0
  • Galatasarayda gercek bır adam var o da Sabridir bence bir fenerlı olarak bunu soyluyorum her yerde ılk adam sabrıdır..

0|1
    0|0
Yükleniyor...