Melo'nun Galatasaray'dan gidişi doğru mu sizce?

fanatik Galatasaraylıyım ve sözleşme imzaladıgın ki aynı zamanda orta sahanın dinamosu görevini gören melonun gönderilmesi çok saçma geldi bana sizce de öyle değil mi bu başkan safsatası neresini tatmin ediyor?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Meli içinde bizim içinde hayırlısı olsun asıl olan Galatasaray'dır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• yerine bir oyuncu alınmayacaksa meloyu göndermek aptallıktan başka değil melonun yerini kim dolduracak? bilal mi jem karacanmı rodriguezmi yoksa sakatlıklardan kurtulamayan hamitmi şampiyonlar liginde ne yapacak bu orta saha galatasarayın zararına çalışan biri gelse bu kadar zarar veremez galatasaraya yakışmıyor ayıptır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ucuza satmış yönetim. Madem satacaklardı daha önce gitseydi transferin son gününde. zaten orta saha iyi değil

0|1
    0|0
  • Gitmemeliydi

0|1
    0|0
  • Gs için sorun ligimiz için doğru karar. Bir çirkeften kurtulduk.

0|0
    0|0
  • Hayır gitmemeliydi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yanlış

0|1
    0|0
  • Gitmek isteyen adamı zorla takımda tutamazsın. Bir Interli olarak istemediğim bir transfer oldu umarım devre arası şutlarız ülkesine.

0|1
    0|0
  • Dogru bence

0|1
    0|0
  • Galatasaray Taraftarı Olarak Şunu Söyliyim. Adam Zaten Gitmek İstiyodu.. Bu Yüzdende Takıma Tam Yardımı Olmıcaktı Zaten. ALLAH Yolunu Açık Etsin Ne Diyim..

0|1
    0|0
  • Gitmek istedi ve ısrar etti. Yapacak bişey kalmamışdı. Rodrigez yerini doldurmaya yakın olsa bile Bilal kesinlikle dolduramaz. şu an o bölgenin yedeği yok yani bizde ve zorlanabiliriz.

0|1
    0|0
  • Yonetim satmadi mk adam gittti bildigin malak yapti gs yi kampa gelmedi geldi bir maca cikti ben gs de mutluyum dedi sonra satti yonetim mal hala bir forvet yok yaniyom avrupada su dandik gruptab cikamicaz...

0|1
    0|0
  • gs kendi topuklarina sıktı

0|1
    0|0
  • gitmeli artık o adam kalırsa takıma zarar vermeye başlar.

0|1
    0|0
  • Kaçışı desek? 😎

0|1
    0|1
Yükleniyor...