Siz olsanız n'apardınız?

seni çok seviyorum sevdiğim için üzülmeni istemiyorum ..benimle olduğun sürece üzüleceğini düşünüyorum..çünkü seninle ilgilenemiyorum..o yüzden ayrılalım..arkadaşım sevgilisine böyle deyip ayrıldı ..ben o kızın yerinde olsam varya...

0|0
100

En İyi Kız Görüşü

• hahahahahah standard ayrilma mesajlari,.. Bende böyle yazarim

"Sonunda ayrila bildin benden, iki erkegide ayni anda idare etmekde ayri bir zordu,.. Sorun yok tatlim, sen ilgilenemedin ama, baskasi gayet güzel bir sekilde ilgilendi benimle, kendine iyi bak"

dogru olmasa bile yazarim, o an kalbimi yakti ya, bende bu mesajla onun kalbini yaktigimi düsünürüm :D :D hihihi YASASIN KÖTÜLÜK..

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• en klasik, en acısız, sorgusuz, sualsiz ve en kolay ayrılma yöntemi ''sen benden daha iyilerine laiksin'' deyip sepetlemek.

0|0
    0|0
  • iki sevgilimde bana ayni seyleri söyledi harfi harfine ve ayrildi. Hepsi bos laf ayrilmak icin bahane ariyolar iste. En iyisi sen bilirsin deyip bitirmek

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bhaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sevse böyle bi bahane sunmazdı her trlü ilgilenebilir di de

0|0
    0|0
    • yok yok seviyoda ilgilenemiyo sonra kızda üzülüyo ben biliyom..

• ::d seven ilgilenr geçelim bnları sf değiliz ayrıca aşk bukadar ucuz olmamlı ilgilenmyrum hayatından çıkım oldu canım başkaaa

• bilmem valla bende tasvip etmedim zaten böyle bırakmasını:)

• Güle güle der bir çikolata açıp yerim.

1|0
    0|0
  • ben seni istemiyorum artık demenin uzatılmış hali

0|0
    0|0
  • klasik yöntem güle güle denir

0|0
    0|0
  • Yolun Açık Olsun derdim... :)

0|0
    0|0
  • Hep bi bahane, hep bi bahane.