Evet nedense bazen hala onu özlediğini düşünüyorum, benim kuruntum mu derseniz?

erkek arkadaşım benden önceki kız arkadaşını kaybetmiş, çıkmadan önce bir kere dile getirmsiti bunu, diğer arkadaşlarıma bundan bahsetmiş ama benle konuşmadı bu konuyu pek, bende sormadım bişi... 18 aylık bir ilişkimiz var, ve nedense bende yarattığı izlenim beni kaybetmekten korkmaması... yani bugün ayrılmak istiyorum desem pek fazla üzülmez gibi çünkü kavga ettiğimizde hiç bir konuda çabalamıyor, kızsamda kuşsemde, kendim duyuyorum işin doğrusu... ve bunda eski kız arkadaşının etkisi varmış gibi geliyor, acaba hala önümü özlüyor, önümü seviyor diyorum.. çünkü bir konu geçtiğinde diğer kız arkadaşlarından bahsederken, yani şunu yapmıştık sole olmuştu gibi, bir kere bile bahsetmedi ondan... hatta geçenlerde birini kaybetmenin ne kadar üzücü olduğunu konuştuk, annesi, dayısı vefat etmiş onlarla ilgili şeyler anlattı, üzüldüğünü şu bu, ama yine kız arkadaşinedena bahşetmedi.. sizce neden, benim yanımda herşeyi konuşurken konu çok alakalı olsada nedne konuşmuyor. siz ne düşünürdünüz bu duurmda?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sevdigi insanlari kaybetmis. Zor onun icin. Bir laf vardir anilar unutulmaz gomulurler maziye. Buda o hesap yani. Anilar unutulmaz iste. Unutmaya calissan bile unutamazsin zordur cunku unutmak. Herseyde oyledir. Eski arkadaslarini eski sevgililerini aileni oleni kalani. Unutmak cok ama cok zordur.

0|0
    0|0
    • unutmasini beklemiyorum , ozelliklede bu sekilde sevdigi kisiden zorla ayrilinca.. ama hala onu seviyor olmasi korkutuyor, ani eski bir ani olarak degil, taptaze seviyor olmasi..

Erkekler Ne Diyor 3

• unutmama değil aslında. bu konuda onu anlamalısın. kolay değil sevdiğin insanı kaybetmek. hem seni sevmese buna rağmen seninle olmazdı. ara sıra üzülebilmesi normal o zamanlarda da üzerine gitme zamanla düzelecektir zaten. senin dediğin gibi olsa sana yol gösterirdi ama yapmıyor bunu.

0|0
    0|0
  • adam en yakin insanlari kaybetme tecrubesini edinmis, artik kaybetme korkusu yasamaktansa yasadigi anin keyfini cikarmaya calisiyor diye dusunur ustume kisisel olarak alinmazdim. bu insanlar iliskilerinde daha olgun ve saglikli dusunebilirler.

0|0
    0|0
  • özlediysen ara anlat derdini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni sevgiliyle eski sevgili konusu konuşulmaz çok normal konuşmak istememesi sni ondan daha az seviyo olabilir bunun için de taktik yapıcaksın senin onu kaybetme korkun yokmuş gibi göstereceksin bi çok yakın davrancaksın bi uzaklaşacaksın aklını karıştırıcaksın

0|0
    0|0
    • ama birsey acildiginda diger sevgilililerinedene bahsediyor, yani bahsediyor demiyimde, eskiden sunu yapardim kiz arkadasimda bole yapmisti gibi mevzusu gelince konusmaktan cekinmiyor, ama vefat eden kiz arkadasiyla ilgili mevzu gelse bile bahsetmiyor hic...

• ölüden değil diriden kork güzelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...